Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek tetszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik a Findom? Financial domination.

Figyelt kérdés
"A pénzügyi uralom egy szexuális fétis, különösen az uralom és a behódolás gyakorlata, amelyben az alázatos ajándékokat és pénzt ad a pénzügyi dominánsnak."
2021. júl. 9. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen tetszik. 24/L
2021. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Mivel én sub vagyok, engem inkább az izgat, ha a domináns ad nekem pénzt és ekölthetem amire akarom. Ezzel is kifejezve a dominanciáját (mármint az anyagi gondoskodással), hisz akitől pénzt kapsz, az valamiféleképpen feletted áll

N

2021. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem!
2021. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

3) "Mivel én sub vagyok, engem inkább az izgat, ha a domináns ad nekem pénzt és ekölthetem amire akarom. Ezzel is kifejezve a dominanciáját (mármint az anyagi gondoskodással), hisz akitől pénzt kapsz, az valamiféleképpen feletted áll" <-- Mint FI dom teljes mértékben egyetértek veled, és nálam bevált szokás. Eddig minden esetben ha a sub kifizette a session díját (nálam erényöv dolog működik, szóval nem pár órás inkább hetek hónapokig tart) onnantól kezdve mindig félrerakok a pénzből, amiből a session végén egy jelképes öszseget visszakap az uriember, amennyiben jól viselkedett azért, hogy megjutalmazzam, megjutalmazza magát.


Amúgy igen, bejön, de nem azért mert ez izgat engem, inkább azért mert úgy gondolom ez egyfajta szexuális szolgáltatás. Ha én minden nap x órát rászánok, hogy a sub-ot mikromenedzseljem, feladatokat adjak neki, meghallgassam, szexuálisan fruszttáljam akkor az a minimum, hogy ezért a szolgáltatásért nekem is jár valami. Azokat az úgynevezett findommokat viszont teljesen elutasítom akik csak pénzt követelnek szimplán azért mert nők, és amúgy semmit nem tesznek a sub élvezetének érdekében!

2021. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen
2021. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2021. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!