Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért "utasított" vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "utasított" vissza a volt partnerem? L

Figyelt kérdés

1 éve szex kapcsán beszélgetni kezdtem egy férfivel, jól is nézett ki. Első találkozón meg is volt a szex, ami jól sikerült. Ő is élvezte. Utána kérdezte is, hogy mikor lesz a következő. Akkoriban elég rossz passzban voltam, így azt mondtam, hogy inkább hagyjuk abba ezt, de biztosítottam, hogy jó volt az ágyban és nem miatta akarom ezt szüneteltetni.


Mostanában megkerestem, hogy lenne-e kedve szexelni velem újra, mert változott ez-az az életemben, de nem mondta, hogy oké mikor, hanem kitérő választ adott. Ez érthető? Férfi egó vagy mi? Nem erre számítottam. Pedig ugyanúgy szingli.



2021. júl. 9. 16:34
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az eddigi gyors válaszokat! :)
2021. júl. 9. 17:04
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Mert leráztad, most meg ha ló nincs jó a szamár is alapon felkerested. Persze hogy elutasít.
2021. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%
Pont ez a baj, hogy úgy gondolkodtok, lesz helyette másik. Mint egy kiqrt nylon szatyor. Nem baj, lesz másik. Üdv. a 21. Szban.
2021. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%
Mi van veletek, emberek? Mi ez a nőgyűlölet?
2021. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom hol látsz itt nő gyűlöletet. Egyszerűen a mentalitás a probléma. "Leráztam, most miért nem kellek?"
2021. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
Mostmar legalabb tudod hogy mi ferfiak mit elunk at amikor valogattok.
2021. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nem bántódtam meg, ez csak szex volt és lett is volna. Szíve joga belemenni vagy elutasítani bárkinek :)


Csak érdekelt volna, hogy mások is tapasztaltak-e már ilyet

2021. júl. 9. 19:41
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Eleg, ha megforditod a torteneted, mintha veled tortenne. Te most idopontot egyeztetnel?
2021. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg sértette az egóját hogy elutasítottad, és annyira nem volt neki jó, hogy megérje újra. Vagy lehet van neki más.
2021. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mondjuk szex után szinte magasztalt, hogy baromi jó volt és mikor lesz a repeta


Belátom hülyeség volt újra felkeresni, igazatok van! :)

2021. júl. 9. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!