Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szokta a pasi nyalásná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szokta a pasi nyalásnál a feneketek simogatni, nyalni, vagy esetleg ujjazni?

Figyelt kérdés

Szerted az ilyet?

Szoktad neki viszonozni?


2021. júl. 10. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokta mert nem szeretem,és én sem szoktam neki csinálni mert ő sem szereti.
2021. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Szokta néha. Néha jó móka. Simogatni, nyalni, beteszi az ujját. De ha beteszi az ujját, akkor közben bennem van a farkával a puncimban (pl. hátulról csinálja)
2021. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Simogatni szokta csak. Múltkor viszonoztam neki a simogatást,tetszett neki.
2021. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is simogatni szokta. Azt szeretem. Esetleg néha ha elkap a hév, élvezem ha egy ujj becsuszik, mondjuk foleg lovaglásnál esik a legjobban. De semmi tobb.
2021. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!