Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiként zavarna ha lenne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként zavarna ha lenne egy szűz lány barátnőtök aki rámenős lenne?

Figyelt kérdés
Jelen esetben én vagyok a szűz lány akiről a kérdés szól. Volt egy tőlem kicsit idősebb pasi aki az első barátom volt szóval vele tapasztaltam meg kb mindent a csók és a szex kivételével. Leegyszerűsítve nekem annyira bejött minden amit csináltunk hogy én majdnem minden szabadidőnkben próbáltam erre terelni a témát.(természetesen mást is csináltunk) Viszont volt olyan, hogy visszautasított, hogy neki most ehhez nincs kedve, neki nincs akkora "étvágya" mint nekem meg nem hitte hogy szűzként ennyire be leazek indulva mindig. Emiatt kicsit furcsán éreztem magam, olyan volt mintha valami baj lenne velem csak azért mert én ennyire akarom az egészet.
2021. júl. 10. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, zavarna
Nem, nem zavarna
20 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Örülnék is neki.
2021. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Huh, bár csak lett volna ilyen nőm valaha...
2021. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden szűz lány azt gondolja magáról, hogy ő mennyire rámenős, meg bevállalós (lesz). A valóságban ez 99%-ban csak a fejükben létezik
2021. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

" Viszont volt olyan, hogy visszautasított, hogy neki most ehhez nincs kedve, neki nincs akkora "étvágya" mint nekem"


Konkrétan mi a szart csináltatok, ha ekkora étvágyad van és még mindig nem szexeltél soha életedben? Milyen kapcsolat az, ahol nincs szex?? Ez nekem magas.

2021. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2021. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a amelyik kutya ugat esete. Te eljatszod a rámenős csajt, aztán amikor odafordul a dolog akkor meg jaj varjunk még és társai. Nem örülnék ilyennek, eleve szuznek sem örülnék.
2021. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt most nem értem.


“ vele tapasztaltam meg kb mindent a csók és a szex kivételével”


Ezt hogy kell érteni?


(A) Ha még csak csók se volt, akkor mi az a “minden”, amit megtapasztaltál?


(B) Ha viszont úgy érted, hogy ezeket nem vele tapasztaltad először, hanem mással, akkor hogy lehettél szűz?

2021. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura az egész.

Oké, nem csókolóztak, csak petting, de petting alatt elég nehéz megállni, még szűzként is, hogy ne legyen több, főleg, ha "nagy" étvágyad van és ennyire bevagy indulva.

2021. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Voltam szűz lánnyal és nagyon tetszett, hogy óvatosan, figyelmesen kellett vele bánnom.
2021. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De, csókolóztunk csak szimplán nem ő volt az első csókom így ezt nem vele tapasztaltam meg. Szexelni pedig én szerettem volna de ő volt az aki mindig azt mondta hogy várjunk még meg miért akarok ilyen hamar szexelni vele ha nemrég jöttünk össze..
2021. júl. 10. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!