Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiként zavarna ha lenne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként zavarna ha lenne egy szűz lány barátnőtök aki rámenős lenne?

Figyelt kérdés
Jelen esetben én vagyok a szűz lány akiről a kérdés szól. Volt egy tőlem kicsit idősebb pasi aki az első barátom volt szóval vele tapasztaltam meg kb mindent a csók és a szex kivételével. Leegyszerűsítve nekem annyira bejött minden amit csináltunk hogy én majdnem minden szabadidőnkben próbáltam erre terelni a témát.(természetesen mást is csináltunk) Viszont volt olyan, hogy visszautasított, hogy neki most ehhez nincs kedve, neki nincs akkora "étvágya" mint nekem meg nem hitte hogy szűzként ennyire be leazek indulva mindig. Emiatt kicsit furcsán éreztem magam, olyan volt mintha valami baj lenne velem csak azért mert én ennyire akarom az egészet.
2021. júl. 10. 09:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Minden szűz lány azt gondolja magáról, hogy ő mennyire rámenős, meg bevállalós (lesz). A valóságban ez 99%-ban csak a fejükben létezik"

Ezt pedig mint megfogalmaztam a kérdésnél nem én mondtam magamra hanem az exem rám.

2021. júl. 10. 10:48
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miféle férfi lehet az, aki halogatja a szexet egy kiéhezett szűz lánnyal, akinek nem lenne semmi ellenvetése... elég töketlenül hangzik. Én minimum szétujjazom a lányt, ha egy kicsit is kettesben maradunk valahol. A szex is maximum pár nap alatt megtörténne, ha nem akadályozza semmi.
2021. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én egész nap tocskolnelek. 🙂
2021. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, nyilván egy kapcsolat elején gyakran előfordul az ilyen.
2021. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!