Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy egy pasi nagyon lódított nektek a méretéről?

Figyelt kérdés
nem szóltatok semmit, vagy szóvá tettétek a dolgot amikor szembesültetek a valósággal?

2021. júl. 10. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém 11 cm de seggluktól mérve már 16, azt szoktam mondani!
2021. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
en ugy szoktam, a farkam arnyekat merem le, olyan fél - 1 meter kozott ingazik jobb napokon :D
2021. júl. 10. 12:22
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Szová tettem igen. Mondta h mekkora ász az ágyban és h imádja ha szopják erre mikor részegen elém rakja azt a kb 8 centis mikropéniszét szét nevettem magam. Nem azért mert az van neki hiszen egy pasi se tehet róla, de ezzel mégis mekkora orgazmus hegyeket adhatott már? Meg minek kellett hazudni?? Csak emiatt mentem haza. Majd ezzel megtanulta a leckét h legyen őszinte.
2021. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Az enyém kicsi, de legalább vékony. Amúgy valójában 14,5-15 közt szokott lenni és 4,3-4,4 vaskos.
2021. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Az összes pasi hozzátesz pár cm-t. A nők meg tapasztalatból tudják, minél jobban fényezi magát valaki a képességeivel "x menet, meg y óráig" - na az a leggyengébb az ágyban.
2021. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5. Nyilván így van, én a csajokról tudnám ezt elmondani.

Amelyik hűde adta magát, hogy mennyire kikészit engem és lábra se birok utána állni, na az volt a legbénább.

Csak szét tette a lábát és mondta hogy, na jöhetsz és aztán mint egy fadarab.

Ellenben a kis szende, pirulós, zavarba lévő kiscsajjal olyan fergeteges szex lett hogy csak naa.

2021. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

#3

Nekem sem nagy, de ha hiszed, ha nem, eddig még nem volt panasz.

Ezt nem abból tudom, hogy nem tette szóvá, hanem nem csak én akartam a következő hónapokban, években osszebujni...

Szóval lehet, hogy nem lódított, csak egyrészt ivott, másrészt lelombozta, hogy kinevetted.

Egyéb esetben pedig felhivnam a figyelmed ama tényre, hogy a pénisz üreges test. Ha megtelik vérrel, az befolyásolja a méretét is, azaz csak egy kicsit izgatni kellett volna.

Száz szónak is egy a vége, te sajnos csak a látszatra hagyatkozol, azaz át hiszed, hogy csak az óriás a tuti méret....

Van akinek az nyújt élvezetet, ez nem baj, de akkor ezt is írd oda, hogy 30 centi nálad az alap.

2021. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
A csajok is meretzavarban vannak ám. Sokkal többnek gondolják mint amekkora valójában a farok. De szexet is rövidebbnek mint amilyen valójában.
2021. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki az aki megkérdezi az adott pasitól, hogy mekkora neki szex előtt?? Vagy, hogy a pasi elmondja beki mekkora? Azt hittem ez tini kategória.
2021. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, sose tettek célzást a méretükre szex előtt. Sosem került szóba, sosem kérdeztem, nem is értem. Ott derül ki amikor szexelünk, nem beszélni kell róla, hanem bizonyítani mit tud.
2021. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!