Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pózban nyomtátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózban nyomtátok először életedben? Miért?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, mikor elveszítetted/elveszítettétek a szüzességeteket.


Első alkalomra melyik a "legjobb", ha van ilyen?


2021. júl. 10. 12:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lovagloban.
2021. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hátulról
2021. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Misszionárius mert így férünk el a kocsi hátsó ülésén 😆
2021. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Misszionáriusban.

Az első közös alkalommal nem szerettünk volna kísérletezni és nagy extrákat beletenni. Lányként amúgy is ez az egyik legkényelmesebb póz, szóval ez is közrejátszik (első alkalomnál ez is fontos lehet, hogy jobban ellazuljon), másrészt ebben a pózban lehet még csókolózni, ölelkezni és hasonlók. Sokkal intimebb.

2021. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Misszionárius, lányként az volt a legjobb.
2021. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam szűz srác, lovagolt rajtam a barátnőm nettó 1 percig. 😄 Nagyot spriccelem belé. Utána ahogy telt az idő, hamar megszoktam a puncit és már sokáig bírtam.
2021. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!