Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm prűd?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm prűd?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó lenyelni a spermám, nem hajlandó popsiszexre, csak "hagyományos" együttlétet akar, ami nekem unalmas.

2021. júl. 10. 15:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
74%

#28

ne rajtam vezessed le az agressziódat

valami nincsen rendben otthon, hogy ilyen agresszív vagy?

nincs nő vagy mivan? bár, ilyen viselkedéssel nem is csodálom, hogy nem kellesz senkinek

én vagyok a ratyi lúzer, mert azt gondolom, hogy a nőket tisztelni kell? az te bajod, ha a nőket csak 1 tárgynak nézed, ez mindent elmond rólad, fröcsöghetsz itt nekem, de hidd el, hogy csak mosolyogni tudok rajtad

azt hiszed nagy menő vagy?

mondok valamit, a lányok többsége inkább egy érzéki sráccal jön össze, mint a te fajtáddal, aki agresszív és buta, de ha te így is képes vagy találni valakit, akkor eskü megtapsollak

erről ennyit, gondolom most ezek után megint jól elküldesz a búsba, de nemfog érdekelni, peace bro

2021. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
5%

31-es!


Te miért vezeted le akkor a kommentelőkön?


Te meg valami pszichológus is vagy, hogy ilyen baromságokat kérdezel? Olvasd vissza magadat és majd megérted.


Honnan a kva anyádból veszed, hogy nem kellek senkinek? Mert egy hozzád hasonló bal.fasszal nem értettem egyet? Ne magadból indulj k!! Amúgy meg olvasd vissza magadat és megérted!


Csak a nőket kell tisztelni? Ki nézi tárgynak őket, te majom?


”azt hiszed nagy menő vagy?”


És te az okoskodásoddal? :D


”mondok valamit, a lányok többsége inkább egy érzéki sráccal jön össze, mint a te fajtáddal, aki agresszív és buta, de ha te így is képes vagy találni valakit, akkor eskü megtapsollak”


Ebből is látszik, hogy síkhülye gyökér vagy, aki semmit nem tud a nőkről. A nők többsége pont, hogy ezzel a fajtával jön össze. Én nem tartozom ebbe a kategóriába, de egy szánalmas, engeem nem ismerő ratyiként persze csak ennyit látsz bele az egészbe. Akkor elkezdhetsz tapsolni, mert sok nő összejön az ilyen alakokkal.

2021. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!