Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják azt sokan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt sokan, hogy 'magához mérten' kell ismerkednie az embernek?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom azt, hogy milyen szánalmas, hogy a túlsúlyos nőnek az izmos pasi kell, meg hasonlók. Tehát ennek értelmében csak hasonló 'szinten' lévő emberekkel illik vagy lehet ismerkedni, különben mit képzelsz magadról meg szánalmas vagy stb

Mégis mi az összefüggés?:D valamelyik ilyen okos kérlek magyarázza el a logikát emögött. Ugyanis nem attól függ, hogy kit találok vonzónak, hogy én hogy is nézek ki. Az, hogy esztétikailag milyne test vagy arc tetszik, az a saját ízlésem és nem befolyásolja a saját alkatom vagy 'szépségem'. Maximum sz adja lejjebb, aki önbizalomhiány miatt nem mer kezdeményezni a valódi ideáljánál, mert kevésnek gondolja magát hozzá. De egyéb esetben semmi összefüggés nincs, nem értem miért háborodnak fel ezen emberek (főleg férfiak), hogy egy ducibb, átlagosabb nőnek a kigyúrt jóképű pasik tetszenek.

Valaki felvilágosítana? Köszönöm


2021. júl. 10. 22:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%

Én nem háborodok fel, mindenkinek az tetszik ami tetszik neki. Csak ne csodálkozzanak azok akik tehetnének a hátrányaik ellen, de nem tesznek csak várják a csodát. Pl magasságon (főleg egy férfi) nem lehet változtatni. Testsúlyon lehet. Manapság meg sok téren simogatják azokat az embereket akik nem élnek egészségesen, ergo az abnormálist próbálják normálissá tenni.

Ezer példát lehet erre hozni: nem létező 734324324 nem (miközben az LGBTQ-ban is ott a B, azaz BIszex..azaz KETTŐ nem..)

A túlsúly nem egészséges, ergo egy sportos, fitt pasinak nem csak a külsőd nem lesz vonzó, de a személyiséged sem, hogy inkább megmagyarázod, hogy miért nem teszel semmit érte.

Nekem nincs kiábrándítóbb annál, ha még magáért sem zavarja az embert, amiért tehetne, és nem kell meghalni a kondiban, se fittnesz modellé válni, mert egy átlag ember aki dolgozik az nem ér rá reggeltől-estig életvitelszerűen jól kinézni.

De esetednél maradva, a duci/kövér nők 1%-a az aki ténylegesen korlátozva van pajzsmirigy vagy hasonló fizikális hátránnyal, a többség csak simán a könnyebb utat járja és várja a sült galambot, mint minden téren manapság az újabb generációk..

2021. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

A TARZAN-ban megmondták a tuttit.

Csíkos a csíkossal, foltos a foltossal.

A hasonló mentalitású, intelligenciájú, alkatú, stb. emberek maradnak nagy valószínűséggel egymás mellett!

/De mérget ne igyatok rá!/

2021. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Semmi baj nincsen azzal, hogy nála "magasabb pozíciójú" emberrel akár ismerkedni valaki. Itt azzal van a baj, hogy ezek az emberek gyakran hisztiznek, hogy minden nő/ férfi hülye, a pénzre megy, csak szexelni akar stb stb. Holott inkább csak egyszerűen nem akarnak összejönni az illetővel mert nem egy szinten vannak
2021. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom miből számítottad ki rzt az 1%ot, de a legtöbb túlsúlyos nőnek van pakzsmirigy/hormonális/endokrin betegsége:) persze nem lehetetlen fogyni, csak sokkal nehezebb. De lehet.

Mellesleg ha valaki úgy érzi jól magát, akkor nem kell változtatnia. Én nem is az extrém túlsúlytól beszélek, lehet ez egy 90kg os nő is, az még messze nem sok, max husis kategória (átlag magassággal). A mai divat/elvárás a nők felé az az ilyen max 60kg os vékony alkat. Meg kb ez is lehet a női megfelelője egy izmos szálkás pasinak.

2021. júl. 10. 22:49
 5/24 anonim ***** válasza:
Mert más nem jön be.
2021. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%
90kg az sok.. :D
2021. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki úgy ismerkedik és válogat ahogy kedve tartja, csak akkor ne csodálkozzon ha hoppon marad.
2021. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#6: voltam régen majdnem 90 kg és egyáltalán nem voltam kövér. Az még messze nem durva súly, nincs lógós has, lógós mellek meg vastag combok és striák mindenhol (persze genetika függő is kinek hogy oszlik el a súly és hogy néz ki)
2021. júl. 10. 23:24
 9/24 A kérdező kommentje:
#7: oké, csak miért zavar ez ennyire egyeseket? Ha nem talál partnert az ő elvárásaival, az legyen az ő baja nem? Meg érted simán lehet hogy aki neki tetszik, annak bejön az ilyen alkat és utána ásó kapa nagyharang. Ha pedig meg se próbálja, mert hát jaj nem neked való, akkor lehet lemarad élete párjáról
2021. júl. 10. 23:26
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

Hát, én mindig azt mondom, hogy próbálkozni lehet, aki mer az nyer.

De férfiként azt tapasztalom, hogyha egy csaj nagyon fullos, akkor általában nagyon fennhordja az orrát, ami eleve nem szimpi, szóval nem is próbálkozom.


Bár ez lehet, hogy csk röhejes kifogás a gyávaságra. :D

2021. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!