Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy ne fájjon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne fájjon neki ennyire a sex?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok


Eddig csak egy sexkalandom volt, ott nem volt ilyen probléma.


3hónapja megismertem a mostani barátnőmet.

Már vagy 10x sexeltünk, de mindig nagyon fájdalja.

Lassan csinálom, sikosítót is használok, de ha benyomom több mint 10centit, nagyon fájdalja.

Már el is ment a kedvem az egésztől, de ő mindig kéri hogy próbáljuk újra.

Nem is élvezem különösebben a sexet, hiszen állandóan csak panaszkodik, állandóan pózokat váltunk.


Volt másnak is ilyen problémája?


2021. júl. 11. 11:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

9!

Kérlek ne a tinilányokból induljunk ki, maradjunk a felnőtt nőknél akik tudják hogy mi az amit élveznek és mit nem...

2021. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%
#11 Szóval a felőtt nők a 25-30 centit èlvezik? Te napszúrást kaptál? Ekkora alíg létezik világszerte.
2021. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Úgy látni, akkor túl nagy a szerszámom.
2021. júl. 11. 12:23
 14/15 anonim ***** válasza:

12!

Jézusom, hol írtam én ezt? Arra gondoltam, hogy a tinilányok gyakran mondanak ilyen hangzatos dolgokat, aztán nagy valószínűséggel inkább csak a szájuk nagy. Egy felnőtt nő pedig tudja, hogy mi az amit még tud élvezni és mit nem. Természetesen mindenki más, nem akarok általánosítani

2021. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt próbáltátok már, hogy behatolás után nem mozogsz egy darabig?


Ha ez se működik, akkor esetleg menjen el orvoshoz, mert lehet, hogy valamilyen fertőzése van, az is tud fájdalmas szexet eredményezni.

2021. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!