Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki merjek majd menni meztelenü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki merjek majd menni meztelenül napozni a saját kertemben?

Figyelt kérdés

Utcáról kicsit belátni, de kertvárosi részen lakom, nem sok ember megy el a ház előtt. Szomszédommal viszont ikerházban lakom, kerítéssel elválasztva. Szerintetek gáz lehet, ha meztelenül napozom kint?

23/F


2021. júl. 11. 19:49
 1/8 Hellmano ***** válasza:
73%
Saját területed azt csinálsz, amit akarsz, ha azzal nem zavarsz másokat. Nyílván, azért a toszómozdulatokat hagyd meg a benti térre, ha már pucér vagy ne ragadtasd el magad eszeveszetten.
2021. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez miért szexualitás kazegória?
2021. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ezt te tudod. Én szoktam mesztelenül napozni a kertben.
2021. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Az én szomszédom amint beköltözött oszlopos tújákat ültetett sűrűn minden oldalról a kertjébe.

A következő évre nagyot nőtt, most meg már senki sem tudja mit csinál. (Mondjuk előtte csak simán borzasztó rendetlen volt)

Szóval van az a szomszéd, aki nem leselkedik, inkább elbújik maga is.

Neked kell tudnod, hogy a te szomszédod milyen típus.

2021. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Én ebben az esetben nem mernék így kimenni, ha ennyien láthatnak. Nem akarnám, hogy a szomszéd rám verje ki vagy fotókat készítsen rólam. Én csak olyan helyen napozok pucéran, ahol tudom hogy nem lát meg senki

N

2021. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát a szomszédom belátja szinte az egész kertemet. Nincs olyan része a kertnek, ahol senki se láthat. Csak annyi, hogy a ház előtt nem sok ember szokott elmenni, mivel viszonylag csendesebb hely.
2021. júl. 11. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ... Jogi szempontból ha feltételezted, hogy nem látnak mások akkor akár dughatsz is, nem követsz el szabálysértést, sem bűncselekményt. Azaz akár az erdő közepén is kifeküdhetsz tök pucéran. Ha viszont életszerű volt hogy bárki más meglát akkor tökmindegy hogy a saját ingatlanodon vagy. Szélsőséges példa: hiába vagy a saját ingatlanodon nem állhatsz ki a kerítés mellé a pélót verve mutogatni magad a járókelőknek.
2021. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan napozhatsz meztelen. Ha csak napozol, zenét hallgatsz, vagy olvasol abból semmi baj nem lehet.
2021. júl. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!