Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szeretitek ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ezt?

Figyelt kérdés
Nektek jó/milyen érzés az, ha a lány lovagol rajtatok és elélveztek benne, de ő még egy jó pár percig folytatja a lovaglást?

2021. júl. 12. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Ohh.. nagyon jó bár a végén már nagyon éŕzékeny!
2021. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha elélvezek akkor egy darabig nem kell semmi.

Jöjjön egy kis pihenő és aztán lehet.

2021. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Utána egy picit kellemetlen de aztán fantasztikus érzés
2021. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, mert nagyon érzékeny lesz a répa, miután elmegyek.
2021. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Naná amúgy is szeretek elmenni benne volt olyan hogy 2x mentem el egymás után úgy hogy nem vettem ki a másodikhoz több idő kellett de sikerült viszont utána kell egy pár órás pihi
2021. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nagyon. Rögtön utána kicsit kellemetlen,de aztán szinte lányosan nyögdécselek a második élvezésig,nem is tudom miért élvezem ennyire😅
2021. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!