Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 13 cm-es pénisz kicsinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 cm-es pénisz kicsinek számít, lányok, hölgyek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 13:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%
Jó, akkor hitegessétek magatokat, hogy 13 centi nem kicsi. Egy tipp: ha a csaj nem lepődik meg, és nem csillan fel a szeme a szerszámotok láttán, akkor bizony nem tartja nagynak a szerszámot, és ezt a 13-assal sosem fogjátok átélni. :)
2021. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%
Nő vagyok és állítom, hogy átlag méret nem tudom miért kell itt alázni másokat, mert neked nagy f.sz kell🤷🏻‍♀️
2021. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
24%
Nagy fszom VAN. Nem kell, férfi vagyok, bakker. :D
2021. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen átlagos. Nekem 15-16 cm és ha szóba került a lányokkal, mindig azt mondták, hogy a korábbi partnereik alapján biztosan állítják, hogy enyém kb. 18 centi. :D Ebből látszik eléggé, hogy az előző partnerek máris hazudtak.


Másik: A szexshopokban a dildó méretét aljától teteéig mérik, a normálisabb helyen kiírják hogy a hasznos hossz mennyi (pl. a golyók nélkül) de sokan mégis abban a tudatban vannak, hogy neki 18 centis a dildója és ez a kényelmes számára :D De ebből a hasznos méret csak 15 cm....

2021. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%

Ez a mérés olyan, hogy ha picit erősebben nyomom a bőrömhöz nem csak odatartom máris egy centivel majdnem több... ha meg oldalt mérem a péniszem, nem teljesen felülről, akkor szintén plusz félcenti vagy 1 centiszintén :D


Szóval ennyire kell pontosan és komolyan venni ezt a hülye méregetést :D

2021. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
40%
#13 Akkor gondolom meleg vagy, hogy szerinted a 13 cm kicsi, hisz próbáltad🤗
2021. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
40%

#16

Nyugi, nem vagyok, ne aggódj értem. De ha gondolod, megmérheted, ha szeretnéd. 🤗

2021. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
73%

Szeretem ezeket a méregetéses dolgokat kb olyan mint ha egy telefon értékét úgy próbálná meg valaki meghatározni hogy mekkora. Nem számít az anyaga, a tudása, csak a mérete.

Egy szexben nem egy pénisz vesz részt, hanem egy ember.

Számít a hevesség, az odafigyelés, a gyengédség, a simogatások, harapások, csókok száma igény szerint. A mozgás erőssége, íve, behatolás szöge, előjáték minősége, mellen és puncin kívüli erogénzónák ingerlési módja, gyakorisága. Az együttlét hossza, pózok jó megválasztása . És ezeket pénisz hossz, pocak megléte vagy hiánya számításba vétele.

Akinek ennyire a farok méret a mániája, az mennyit tud a minőségi együttlétekről?

2021. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
46%
#17 Miért kéne aggódnom érted? Mi a baj azzal, ha valaki meleg? Nőket kérdeztek nem férfiakat akkor fasznak válaszolsz ide hülyeséget. Senkit nem érdekel a farok méreted.
2021. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

#19

Egy kicsit sem?

2021. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!