Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert iteli el oket rengeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert iteli el oket rengeteg ember ?

Figyelt kérdés
Akinek pedofil gondolatai vannak, de elnyomja a vagyait, nem bantalmaz szexualisna gyerekeket, filmeket se nez ebben a mufajban, azokat miert itelik el ilyen sokan ?
júl. 12. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Minek hangoztassa?
júl. 12. 17:33
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Maradjon csendben és ne mondja senkinek.

Egyébként rengeteg ilyen ember van.

júl. 12. 17:35
 3/12 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy hangoztatja. Nem egy konkret emberrol beszelunk, baratrol ismerosrol, csak valakirol akire ezek az allitasok igazak
júl. 12. 17:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hangoztatná akkor honnan tudnák hogy ilyen???

Azért ezt végig gondolhatnád mielőtt hüleséget írsz ki.

júl. 12. 20:06
latexre allergiások is használhatják
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 eliteled a gyilkosokat nem ? megsincs senkinek az arcara irva, hogy az. Te ne legyel fogyatekos, koszi. Huen tukrozi a gyakoris ertelmi szinvonalt, hogy senkinek se sikerul jol ertelmezni a kerdest.
júl. 12. 20:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne másról beszélj, arról volt szó hogy minek pofázza el ha nem csinálja.

Azt írtad hogy gondolatai vannak.

Akkor nem tudja meg senki.

Ezt nehéz megértened??? Nálad van a baj.

júl. 12. 20:16
 7/12 A kérdező kommentje:

te nagyon nehez eset vagy. Abban megegyezhetunk, hogy vannak olyan emberek akik a gyerekekre izgulnak fel, ilyen iranyu vagxaik vannak cselekves, buntett nelkul?

Azt hiszem igen.

az ilyen embereket, akikrol nem tudjuk kik pontosan, hiszen sehol nem irtam ilyet, hogy hangoztatja barki is, sokaknak nagyon negativ velemenyuk van.

miert?

igy mar erted ?

júl. 12. 20:20
Online játszótér
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne használd a fogyatékos szót ha normális embernek tartod magad!! ÉN Fogyatékos vagyok mert sosem láttam, szóval ne sértegess? Amúgy a Kérdésed több logikai ponton is megbicsaklik.. Először járd ki a 8 osztályt öcsécském..
júl. 12. 20:22
 9/12 A kérdező kommentje:
oke, ne haragudj meg, de nem egy szellemi szintet kepviselunk. bye bye
júl. 12. 20:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azokat ítélik el akik tudják magukról és megszenvednek vele és nem ártanak vele, hanem azok vannak elítélve akik ténylegesen bántalmazzák a gyerekeket ilyen módon, vagy pedig a tartalom fogyasztásukkal a keresletet gerjesztik arra, hogy a tartalom készítők bántalmazzák a gyerekeket.
júl. 12. 20:51
1 2
Unatkozol? Gyere játszani!

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!