Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben mit tennetek? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tennetek? L

Figyelt kérdés

Lenne egy lany akit nem ismernetek annyira, de vonzodnatok egymashoz. Es mielott lefekudnetek megkerne ra, hogy nyaljatok ki elotte elvezesig, mert meg szuz, akkor megtennetek? Vagy csak baratnotoket nyalnatok ki?


Irjatok kort


2021. júl. 13. 12:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
54%

igen, örömmel!


40+ F

2021. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen kinyalnám… sőt megkapna minden odafigyelést és kényeztetést hogy a legjobb legyen a számára az eggyüttlét.
2021. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva volt már olyan hogy alkalmi partnernél nem volt kedvem kinyalni, de ha igazán vonzódok a lányhoz akkor simán teljesítem ezt a kérést

20F

2021. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze örömmel!


23

2021. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 érdeklődő35 ***** válasza:
Ez alap volt nálam mindig is. Akár szűz, akár nem. Kérés nélkül is
2021. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik egy lány és azt mondja nyaljam ki akkor nem hibáznék ziccert 😂 Bocs, de elég hülye kérdés, kb. mit tennél ha egy neked tetsző lány dugni akar veled. Az orál meg a szex része, nincs ebben semmi meglepő.
2021. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Normáliséknál ez alap


meg normálisék előbb megpróbálnak megismerkedni a delikvenssel, meg oldani a gátlásait, meg megismerkedni e téren is vele


főleg ha szűz csaj, akkor meg pláne nem egyből megbszni, oszt' jól van...

2021. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen jogos a kérdés. Értem én hogy a GYKs simpek még az öregasszonyt is kinyalnák, de van aki így ismeretlen partnert nem feltétlen akar kinyalni, csak a barátnőjét
2021. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ha már odáig jutok egy csajjal, hogy lefeküdjek vele, annak teljesen alap szerves része az orális szex. Én meg aztán amúgyis szeretek nyalni, szóval simán
2021. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
47%

Én nem nyalnám ki, elnézést kérek. Számomra az intimebb dolog, szeretem annak meghagyni, akit szeretek is. Nem vagyok én kutya, hogy minden ismeretlent megnyalogassak.


29/F

2021. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!