Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben mit tennetek? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tennetek? L

Figyelt kérdés

Lenne egy lany akit nem ismernetek annyira, de vonzodnatok egymashoz. Es mielott lefekudnetek megkerne ra, hogy nyaljatok ki elotte elvezesig, mert meg szuz, akkor megtennetek? Vagy csak baratnotoket nyalnatok ki?


Irjatok kort


2021. júl. 13. 12:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy ez alap dolog szokott lenni a férfiaknál akkor is, ha csak szexre ismerkedünk. Szóval ez nem nagy dolog, főleg ha még szűz is vagy:D szerintem ilyesmit kb kérni se kéne

N

2021. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

10-es válaszoló vagyok.


Akkor én vagyok az egyik ritka kivétel.

2021. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Persze, megtenném.
2021. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy, hogy szűz vagy nem, egy vagy több alkalmas a dolog. Alap a nyalás, ujjazás élvezésig. Kérni sem kell:) 24f
2021. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Miért ne nyalnám ki? :) Ha neked is jó, neked is és egyikőtöknek sincs senkije, mi vele a gond?
2021. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Mivel imádok nyalni, ezért ez ternészetes számomra.
2021. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

8

...."Értem én hogy a GYKs simpek még az öregasszonyt is kinyalnák,". ...

🤣🤣🤣


...."Es mielott lefekudnetek megkerne ra, hogy nyaljatok ki elotte elvezesig, "...

Attól függ mit? A seggét vagy a muffját?

Meg hogy éppen menstruál-e.

Mert állítólag akkor nem egy nagy élmény a muff

2021. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, kérés nélkül is élvezettel élvezésig.

39/F

2021. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Persze, Hogy megtenném, ez alap!
2021. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Nem, hogy szimpla nyalást, de olyan csodálatos élményt adnék neki egész este folyamán, hogy a legcsodálatosabb emléke legyen jó sokáig :)

Három szűz lánnyal voltam életemben és elvileg a fent leírtakat sikerült is teljesítenem, engem ez kifejezetten örömmel tölt el.


28/F

2021. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!