Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom undorodik saját magától?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom undorodik saját magától?

Figyelt kérdés
Miután a számba élvezett, igyekezett kikerülni és hosszas könyörgés után is csak szájrapuszit adott. Direkt arra vágytam hogy csókolózzunk egyet, de azt mondta hogy ez így undorító. Öblögetés után történt, mielőtt azt írnátok hogy miből tartott volna nem kimosni a számat. Kicsit megbántott ezzel. Szeintetek undorodik magától? Vagy tőlem?
2021. júl. 13. 12:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Csak simán prűd és némileg egoista.

Vannak olyan pasik, akik undorodnak a spermájuktól, de elvárják, hogy mi ne tegyük... valamiért azt hiszik, ez már buz.s lenne.

De akkor ilyen alapon mi meg leszbisek vagyunk ha bekapjuk miután bennünk voltak, vagy smacizunk nyalás után? Az rendben van nekik, ez nem.

Kettős mérce...

2021. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Én imádok nyalás után smárolni a barátnőmmel, de miután a szájába élveztem nem engedte, hogy lesmároljam, pedig nagyon izgató lett volna.

25/F

2021. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy az enyémet szereti... De nem úgy vettem észre hogy sokat nyalna... Negyedannyit mint amennyit én orálozok neki. Nagyon kiábrándító volt hogy mennyire tartózkodott a számtól. :'(((
2021. júl. 13. 12:51
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Cseréld le. Jobbat érdemelsz. Szerencsére nem minden pasi ilyen egoista disznó.
2021. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
27%
Fúj, legyél már igényes nő a jó isten áldjon meg.
2021. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a szex akkor jó ha mocskos.

És itt nem a pisi meg kakiszexre gondolok, hanem arra, hogy nem undorodunk a másiktól semmilyen téren, és mindent megteszünk ami jól esik.

Persze ha az ember eléggé izgalomban van több mindenben benne van mint egyébként.

#2-es voltam.

2021. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
Én sem nyelném a saját gcim. A nők már nagyon el vannak kanàszodva. Pedig a férfi a főnök. Fejünkre akarnak nőni.
2021. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Én is imádok nyalni, de egy szájba élvezés utáni csókolózás valahogy olyannak tűnik mintha magamat vagy másik pasit szopnék le. Ez viszont nagyon nem jön be. Ha csak sima szopás volt, azzal nagy gond nincs, s talán emiatt is van az, hogy punciba vagy testre szeretek csak élvezni.
2021. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%

mennyi prűd, maradi pasi van...

Szerencsére én az ilyenekből keveset fogtam ki :D

2021. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
7%

Volt már néhány partnerem és csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani:

Én sokkal jobban élvezem a szexet akkor, ha azt látom, hogy a partnerem is élvezi. Amikor azt látom, hogy olyan fejet vág, hogy legyünk már túl rajta az nagyon elrontja a kedvem. Tehát kedves #7-es, lehet, hogy a férfi a főnök, de azért a nőnek is élveznie kell, hogy nekünk jó legyen.

Bár én mindig is az egyenrangúság híve voltam. Jobban férfi egy férfi akkor ha egy nőt úgy csábít el és tart meg, hogy az önszántából szeretné és nem alárendeltségből.

#2-es és #6-os voltam.

2021. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!