Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom undorodik saját magától?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom undorodik saját magától?

Figyelt kérdés
Miután a számba élvezett, igyekezett kikerülni és hosszas könyörgés után is csak szájrapuszit adott. Direkt arra vágytam hogy csókolózzunk egyet, de azt mondta hogy ez így undorító. Öblögetés után történt, mielőtt azt írnátok hogy miből tartott volna nem kimosni a számat. Kicsit megbántott ezzel. Szeintetek undorodik magától? Vagy tőlem?
2021. júl. 13. 12:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
22%
Ez csak annyit jelent, hogy a pasid hetero.
2021. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%

Annak ellenére, hogy már most 0%-on vannak azok akik nem értenek egyet veled, én is leírom, hogy ez igenis másabb egy kicsit, nem lehet a nyaláshoz hasonlítani.


Például szopás közben, bármikor szívesen csókolózok az adott partnerrel, sőt én kezdeményezem sokszor, egy szopás alatt több alkalommal is. Akármilyen típusú szopásról beszélünk. (óvatos, finom gyenge, vagy éppen egy torkosabb, bőnyálas...)


VISZONT! szájbaélvezés után én sem csókolózok valamiért... valahogy teljesen más szerintem is, mint szopás közben.

Ezért írtam, hogy a nyalás más, mert nyalás közben csókolózni olyan mint szopás közben és azzal nincs bajom és, többeknek sincs baja.


29F

2021. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
6%

#11: tipikus ostoba, prűd és homofób hozzáállás.

Akkor minden nő leszbi, aki hagyja hogy miután megdugtad vagy kinyaltad, leszopjon agy lesmároljon? Ugyanúgy saját magát "kóstolja", mint te ha megcsókolod miután leszopott.

Szerencse, hogy nem hozott össze a sors ilyenekkel mint te, és helyette igazi férfiakkal volt dolgom.

2021. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
33%
14. Hetero férfi nem nyel gеcit. És ebben a férfiak nagy része egyetért velem. Valószínűleg neked se sok Férfival volt még dolgod.
2021. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Hány évesek vagytok?
2021. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
6%

#14: nekem szerencsére csak férfiakkal volt dolgom, nem ilyen elmaradott homofób kis pöcsökkel. Tudod (vagy nem, amennyire tyúkeszű vagy) a saját nedveidet "nyelni" nagyon nem ugyanaz, mint más pasiét.

Ti elvárjátok a csajoktól, hogy nyaljanak nyeljenek mindent, beleértve a ti és a saját nedveiket, holott a nők jelentős része ugyanúgy nem tenné meg más nőével, ha nincs biszex hajlama.

Elmaradott hímsoviniszta ostoba felfogás, hogy ettől egy pasi nem lesz hetero.

Szerencsére nekem nem ilyen konzervatív szűkagyú kölykökel volt dolgom.

Nem attól lesz Férfi valaki, hogy mennyire homofób. De nem is reménykedem, hogy megérted. Ahhoz férfinak kellene lenned

2021. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
6%
És tényleg, mennyi homofób pasi van, hogy lepontozták hirtelen a 13-ast, pedig csak leírta az igazat :D
2021. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
#12-es én nem pontoztam egészen idáig, szóval nem tőlem származik a lepontozásod. Szerintem nem normális ha valaki saját testének végtermékétől undorodik. Itt a spermát értem vagy a puncinedvet. Aki ezután nem csókolózik, ahogy a párom sem, az eléggé elmaradott gondolkodású, hiába imádom őt, ezt nagyon utálom benne. Bezzeg szex előtt amíg be van indulva még a kakitól sem irtózik (igen anál téma - itt nr jöjjön senki az igénytelenséggel mert ilyenről szó sincs). Ezért is bántott meg ezzel, csak pár pillanat csók kellett volna, ez nem alá meg főlérendeltség, nem vagyunk a középkorban. Párom nem úr a háznál, egyenrangú partnetek vagyunk, belefért volna az a kis utóíz, főleg hogy alaposan kimostam a szám.
2021. júl. 13. 14:57
 19/26 anonim ***** válasza:
34%
Oké homofób vagyok, és? Régi vágású pasi vagyok, nem egy kis metroszexuális gender fluid mint a mai kisfiúk fele (tisztelet a kivételnek).
2021. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
11%

13. Érdekes kislány lehetsz, ha számodra az az “igazi férfi” ismérve, hogy nem homofób és gеcit nyel. :))


Van még mit tanulnod az életben.

2021. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!