Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők, előfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, előfordult már veletek..?

Figyelt kérdés
Hogy csak azért nem mentetek rá egy foglalt férfira, mert belegondoltatok hogy sajnálnátok a nőt/lányt ha belerondítanál a kapcsolatukba?

2021. júl. 13. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Persze.

Plusz tudom, hogy engem is megcsalna az, aki miattam mást megcsalt.

2021. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Ha a foglalt pasi belemegy, ott nem és rondítok bele, eleve gondok vannak. Nem az én hibám, ha a pasi hűtlen, és/vagy a nő képtelen megtartani.
2021. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Persze, de azért alapvetően nem más miatt nem megyek bele ilyenekbe, hanem a saját erkölcsi meggyőződésem miatt
2021. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

#2: oda se neki, tök igazad van, de itt a sok "okoska" között ezzel nem leszel népszerű, mint látjuk :)

Itt mindenkinek sokkal könnyebb másokra követ dobálni, semmint magukban keresni a hibát.

2021. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Én is amondó vagyok, hogy megcsalásoknál NEM a 3. fél a hibás, hanem a megcsaló fél maga. Miért nem koppintja le a próbálkozókat? Elvégre megtehetné.
2021. júl. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!