Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire kevesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire kevesen tudnak nyalni vagy ennyire sokan nem szeretnek? Vagy szimplán én vagyok ilyen szerencsétlen ,hogy nem tudom milyen ha jól kinyalnak?

Figyelt kérdés
Volt több kapcsolatom is ,de sose sikerült megtapasztalni milyen akkor ha tényleg jó. 2 alapból nem akarta csinálni a 3. meg olyan volt mintha lefetyelne vagy nem is tudom ,inkább vicces volt.

2021. júl. 13. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
És jelezted neki, hogy hogyan szeretnéd, vagy csak egyszerűen jobb érzés gyakorin szidni az exet?
2021. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem akarnak és vannak akik nem tudnak, de ha segítesz a partnerednek és elmondod, hogy neked mi a jó, akkor valószínű hogy sokkal jobb lesz.
2021. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondhatod akár közben is az instrukciókat, neked is időbe telt biztos kitapasztalni mi a jó. Gondold el egy pasinak milyen nehéz lehet. A kommunikációból még semmi hátrány nem származott soha. :)
2021. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Vagy csak irreális elvárásaid vannak. Gondolom te istenien vered a pasid farkát...
2021. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Írj privátot ha érdekel a téma.
2021. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereti csinálni, fixen rossz lesz. De ha lelkes, akkor is simán lehet, hogy nem ért hozzá. De előbbi nem fog változni, utóbbi tanítható. Nekem is lelombozó volt olyannal találkozni, aki béna, de legalább lelkes volt, és sokkal ügyesebb lett. De volt olyan is, aki szintén kb lefetyelt, és személyes sértésnek vette, hogyha beszélni akartam róla. Nyílt kommunikáció, és nyitottság kell. Persze a legjobb, ha alapból érzi mi a jó, de eddig összesen egy ilyennel találkoztam.
2021. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Én imádok puncit nyalni, nem is értem, amikor ilyeneket olvasok, hogy egy csajt nem akar kinyalni a partnere.

Mert ha nem vonzana, hogy kinyaljam, nem is lennék a partnere :)

2021. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem (ahogy itt olvasni, meg ahogy az eddigi csajoktól megtudtam), többen szeretnek nyalni mint ahányan nem.


Velem eddig 1 kivétellel mindenki nagyon elégedett volt. Amúgy nincs ez másként a lányoknál sem: Legtöbben meg sem közelítik az "észbontóan jó" kategóriát. Szerintem az, h szívesen csinálja valaki,még nem elég ahhoz, h jó is legyen. Nem kell hozzá sok gyakorlat.


Intelligencia kell hozzá, meg egy kis empátia. De lehet,h tévedek...

2021. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom ki hogy van vele, de én szívesen csinálom, és jól. Nekem sem kell kérnem, valahogy ösztönösen kapom a viszonzást :P
2021. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ügyesek voltak eddig, lehet hogy csak szerencsés vagyok :)
2021. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!