Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket is izgat néha az ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgat néha az ami tilos? Fantáziáltatok már olyannal akivel nem szabadna? (Kolléga, sógor/nő, stb.)

Figyelt kérdés

Én időről időre rájövök, hogy ez izgatja a legjobban a fantáziámat. Jött szóba már sógor is, a pasim unokatesójával konkrétan szexchateltem pedig amúgy nem is tetszik, csak a tudat... Kollégával is sokat fantáziáltam.

Ezek a pasik nem is nagyon jönnek be, csak azért érzek vonzalmat, mert tudom, hogy tilos.


Itt most mindenki anonim, nyugtassatok meg, akár férfiak akár nők vagytok, hogy ti is voltatok már így :D


(Komoly kapcsolatban amúgy sosem lépnék félre)


2021. júl. 13. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak kimondottan azért nem, de amúgy volt ilyen személy. Mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb. A barátnőm egyik barátnőjét szívesen kipróbálnám, persze kevés lennék neki, elég nagy étvágya van. De pont ez tetszik nekem
2021. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy izgat, de volt olyan is, mikor nem álltunk meg 🤷‍♂️ F
2021. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül én is sokat fantáziálok akiről nem szabadna! f
2021. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normalis igy fantazialni. Mindenki masrol. Ennek ellenere engem konkretan ez nem hoz lazba. 27
2021. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy izgat :) 23F


Rengeteget fantáziálok is ilyen személyekről :P

2021. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként szerettem volna kinyalni unokatesómat. De nem engedte meg. :D
2021. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Sokat vertem a farkam unokatesóm "kis" lányára (aki már nem kicsi, elmúlt 18), olyan gyönyörű, hogy elsírom magam, és hogy részben rokon... :)


De fantáziáltam már exem húgával, sőt, a nagymamájával is, nagyon vonzó nő még most is... Szóval sokmindenkivel (a tancinénikről nem is beszélve).

2021. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze. Sokszor nős pasikról az ismeretségi körből, kollégakról,tanaromrol.

Aztán volt akivel nem csak fantázialas maradt, hanem néhánnyal hosszas (volt akikkel évekig) flörtölesek azért voltak, ami mégjobban beinditotta a fantáziamat is 😅😅

De jelenleg is két nős férfivel tartok fent leginkább csak barátság extrákkal szexuális viszonyt. Az egyik a közvetlen főnököm, a másik egy volt gimis tanárom. Imádom a titkolózás izgalmait és elkepesztően izgató már várni is, hogy mikor szexelhetünk végre újra, és persze ez, hogy tiltott, de mégis belém élvez ettől a szex is katarzis 😊 De ebben valószínűleg benne van az is, hogy a korkülönbseg is izgató nekem és tetszenek is nagyon. Az főnököm 42 éves, a tanárom 48.


22L

2021. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiam egyik épp aktuális barátnőjétől voltam totál kész, olyan gyönyörű szexi lány volt. Nálunk aludt sokszor. A tudat, hogy meztelenül van a közelben, itt zuhanyzik stb. egy ajtón túl..

Kivertem gyakran rá 😏 gyakran fantázialtam róla évekig.

Aztán egy 8-10 év múlva mikor újra találkoztunk, akkor szóba jött, hogy én tetszettem neki, csak hát na...


52F

2021. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!