Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek volt már hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek volt már hasonló élményetek? 30/F

Figyelt kérdés

Pár hónapja volt egy szexkapcsolatom.

Egy dögös nővel sikerült összehozni, akinek férje volt.

12 alkalom volt.

Azért fejeztük be , mert félő volt, hogy most már bukás lenne a férje előtt és kezdett is belém szeretni.Nagyon durván megszopattam, lefogtam, pofoztam, megcsöcsörésztem, fenekeltem, fojtogattam, pettingeltem, faltam a melleit, megnyúztam a fenekét, mindig átmasszíroztam az egész testét, majd miután kikészült az ágyban, meg is szeretgettem érzelmi színvonalon.

Most hiányzik.


2021. júl. 13. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mármint a szex?
2021. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mi a kérdés lényege???
2021. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez inkabb hencegesnek hangzik, mint kerdesnek.
2021. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen volt hasonlo, de az 24 alkalom volt, bibibi. Ja es az en apukam erosebb a tiednel.
2021. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ia volt hasonlo, csak en nem dicsekedtem el vele :D


Rohadt jo erzes amugy egy ilyen novel a szex...

Na, az hianyzik.

2021. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Okés, most kisírtad magad a vállunkon, s egyébként mit is szeretnél megtudni? Volt egy kellemes BDSM "jellegű" szexkapcsolatod, ami most finish, mert elkezdtél a nőbe belezúgni az meg leépített. Örülj inkább neki hogy ennyi is megadatott (az élmény már a tiéd, azt nem veheti el senki tőled), ne pedig az egereket itasd.
2021. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szex kapcsolat akkor ott mi dent is szabad. BDSM leginkabb amit a nők szeretnék ilyen féle kapcsolatban. Nekem is volt nem egy, azért mert otthon nem azt kapta amit tőlem. Vadul, keményen kell hozzá nyúlni a nőhöz ilyen esetben. Egyszer biztos meg dugós, ha bejön neki akkor többször.
2021. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!