Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Talizok időnként pasikkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talizok időnként pasikkal szex miatt?

Figyelt kérdés

De utánabis ürességet érzek, nem akarok komolyat, menekülök attól hogy ragaszkodjak valakihez, de ettől sem vagyok boldog, nem is jó érzés, hogy nem keresnek, de ha keresnének mondjuk olyan is volt, vagy akármelyik keresne attól sem érezném jól magam mert nem akarok kötődni.

Meg smúgy sok pasi is akar talizni, sok tetszik is. De mindig az van hogy boldogtalannak érzem magam. Amúgy mindegyik fiatalabb is nálam. Asszem menthetlen vagyok már minden téren. Egészségügyileg is

Ja amugy ne irjatok tali miatt abszolut nem amiatt irtam ki.

N


2021. júl. 14. 20:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hanem amiatt, hogy nem tudom mit tegyek, mert mindig szorongok és lehangolt vagyok
2021. júl. 14. 20:25
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus 👍
2021. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Depressziónak hangzik
2021. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk kérdezed hogy ezt csinálod-e? Te nem tudod?
2021. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem az elköteleződéssel, mások felé megnyílással kapcsolatos problémáidat kéne rendbetenni. Amiatt keveredsz alkalmi kalandokba, de belül azért esik ez is rosszul, mert igazából ez csak egy védelmi mechanizmus, smit kislakítottál, de valójában szeretetre vágynál, csak félsz megnyílni bárkinek is. Szerintem fejezd be az alkalmi szexet, legyél teljesen egyedül és ha megengedheted magadnak, akkor menj el pszichológushoz. Asszem tb alapon is lehet menni, szóval az is opció. Meg vannak nagyon jó önfejlesztő könyvek is, de ezt inkább B opciónak szánnám.

Ne keseredj el, rendbe tudsz majd jönni, csak igazából az ilyen jelentéktelen kapcsolatokka csak rontasz a helyzeteden, mert ezek miatt méginkább nem fogsz bízni az emberekben és magadat se fogod értékesnek érezni (nem az alkalmi szexszel van a baj, hanem az okkal amiért csinálod és amit kivált belőled)

N

2021. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Nézz utána a borderline személyiségzavarnak. Az alkalmi szex és az üresség érzés gyakori tünet és komolyabb terápiát igényel a dolog.
2021. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6: azért ennyi alapján ne diagnosztizálgassunk senkit ilyen komoly betegséggel. Nekem van ilyen ismerősöm és nem a gugliban kell utánaolvasni az ilyeneknek. Tipikusan ilyenkor van az, hogy a végén magadraismersz 5 különböző pszichiátriai kórképben meg még lehet rákos is vagy:D ezt felejtsük el. Lehet kevésbé összetett probléma is a háttérben. Ezért kéne szakemberrel konzultálnia
2021. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hümm beletrafáltál mert hosszú évek óta az vagyok... Csak azthittem már múlt mert nem akarok már görcsösen párkapcsolatot
2021. júl. 14. 20:41
 9/17 anonim válasza:

#6 Nanana.... Diagnosztizált bpd-s vagyok, és sosem alkalmiztam, akármilyen kicsattanó állapotban voltam (3 pszichiátriát végigjártam, hogy tutiiii? Mint, ha kb azt mondták volna, h rossz indulatú tumorod van...). Tudom, hogy ezt a legkönnyebb ráhúzni az emberekre a sokrétű tünetei miatt, de legalább gyakorin nem kéne, mert a hlyék még el is hiszik magukról és elmennek papírt íratni erről maguknak, mert ez qva divatos manapság :)


Egyébként engem bármilyen hülyeségtől, a legjobb barátaim tartottak vissza. Lehet Neked is jót tenne, ha valakivel kibeszélhetnéd a problémáidat és elterelné a gondolataidat. Sokszor ez is sokat segít.

2021. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, h bpd-s, csak, h nézzen utána, hátha. :) Egyébként lehet pár kérdésem priviben 9-es?
2021. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!