Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit csináltatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csináltatok, hogyan izgattátok magatokat, amikor a legjobb, legintenzívebb orgazmusotok volt?

Figyelt kérdés
Esetleg ugyanez a téma csak partnerrel?

2021. júl. 14. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

A legintenzivebb orgazmusom partnerrel volt, azelott hetekig nem nyultam magamhoz, nem elveztem el

Aztan partnerrel nagyon el is huztuk a folyamatot es a vegen nagyon intenziv orgazmusom volt. N

2021. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Vibrátort használok közben a csiklóm izgatom és mikor már érzem hogy mindjárt elélvezek abba hagyom utana újra kezdem, ezt megismétlem párszor
2021. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Magamnak nem igazán volt kiemelkedő egyik orgazmus sem. Talán amit életemben először okoztam magamnak, mert annyira nem tudtam milyen érzés lesz.


Partnerrel az az orgazmus volt a legintenzívebb, amikor pár év orgazmustalanság (pasival nem tudtam elélvezni évekig) végül sikerült, és egyszerre volt ingerelve a csiklóm és a hüvelyem is :)

Imádtam és durván kielégítő volt, utána percekig kész voltam..

Ilyet masztiknál nem érzek.

2021. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem magamat izgattam, hanem a párom csinálta, ezerszer jobb bármilyen masztinál.
2021. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem volt, magamnak nem tudom elérni, párom pedig nincs
2021. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Magamnak a vízsugár volt a legintenzívebb.

Pasival meg már nem emlékszem pontosan de azt tudom hogy lovagló pózban csináltuk, és egy orgazmus végefelé jött egy újabb, és huu majdnem bepisiltem 😅

2021. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Simogattam a csiklómat, semmi extra.
2021. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok szuper orgazmusom volt önkielégítés közben. Bárcsak elmondhatnám ezt arról is, amikor partnerrel voltam, de hiába osztok-szorzok, alig volt ilyen.
2021. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!