Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori a barátság extrákkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori a barátság extrákkal kapcsolat vagy csak a gyk-s kommentelők fantáziája ilyen színes?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 01:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak rosszul van értelmezve a barátság szó.

Attól hogy valakivel lefekszel néha még nem lesztek barátok.


A klasszikus lefekszem a legjobb barátommal de az szigorúan érzelem mentes “barátság extrákkal” kapcsolat marad tényleg elég ritka.

2021. júl. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eleve fura, mert sokan írjak, hogy náluk van szex, együtt alszanak, beszélgetnek mindenféléről, néha filmet néznek, kirándulnak, közös programokat szerveznek a dugópajtival.

Ezen kívül sokan kizárólagos szexpartnerei egymásnak.

Az én szememben a párkapcsolat is ilyen.

Lehet, csak az elnevezés változott, igy azok, akik nem akarnak komoly kapcsolatot, el tudják ringatni magukat ebben.


De nem tudom, én sose vágytam ilyesmire.

2021. júl. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól írta. A barátnságot ilyen esetben lazán kell értelmezni. Nekem pl ez azt jelentette, hogy sokszor éjszakákat beszélgettünk át, többször elmentünk együtt bulizni, barátokkal való estére ill nyaralásra jött a másik is, illetve elmentünk egyszer egyszer moziba vagy vacsorázni együtt. Mindig együtt aludtunk. Ilyenek. Szóval nem az áthívom dugni aztán menjen is utána dolog volt, hanem jóban is voltunk és programok is voltak, nem csak szex. Persze ez nem igazi barátság, hosz barátok nem dugnak plusz az ilyen véget ér miután valami gebasz van és véget vettek ennek a szexkapcsolatnak.

Ilyen viszont sokszor előfordul ahogy hallom, mert sok embernek van igénye rá. Többeknek mint a sima baszásra. Nekem is szinte mindig ilyen baráti szexpartnereim voltak és ez nagyon jó tud lenni. A ridegebb összejárást nem igazán preferáltam sosem

2021. júl. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Oszd el minimum 3-mal, amiket itt összehordanak.
2021. júl. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
A kapcsolatot nem akaró, de haverral (nem baráttal) szexelő egyénekből sok van.
2021. júl. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nagyon nincs, csak kitaláció az egész.
2021. júl. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem borzasztó téves a megfogalmazás, mert ezek nem barátság extrákkal kapcsolat. Tehát nem az, hogy pl friendzoneol egy csaj, de aztán később mégis elkezdtek dugni. :D Hanem eleve bejöttök egymásnak és az onnantól kezdve nyilván nem barátság. Tehát ezek nem barátságok extrákkal, hanem párkapcsolatok "mínuszokkal".
2021. júl. 15. 08:11
 8/9 anonim ***** válasza:

A barátság extrákkal az több mint szexkapcsolat de kevesebb mint a párkapcsolat.

Mellette lehet ismerkedni vagy más szexkapcsolat egyéjszakás?

2021. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én akkor beleszámítok a statisztikába, mert nekem most ilyen kapcsolatom van.

Mondjuk inkább úgy hogy úgy viselkedünk mint egy pár, csak nem vagyunk együtt hivatalosan. Nincsenek kötöttségek, meg túl mély érzelmek se. Kívűlről úgy látszik jó barátok vagyunk. És egyikünk sem akar ezen változtazni :D

2021. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!