Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns lányok, nálatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns lányok, nálatok a szexben, a vágyaitokban, a fantáziátokban hogyan jelenik meg a dominancia? Mit szerettek vagy szeretnétek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Diót törni mezítláb:).
2021. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
#1 majd jól beleáll a talpadba a dió héja... :D
2021. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem szexibb az amikor a fogaival roppantja össze a diót
2021. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valaki, esetleg a témához?
2021. júl. 17. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádok feneket pálcázni! Ahogy a nagyszájú pasi teste szenvedve vonaglik az ütésektől, szép lila hurkás lesz a feneke, nincs menekvés!
2021. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én domináns vagyok, de a szexualitásban egyáltalán nem mutatkozik meg, sőt, én szubmisszív szoktam lenni.
2021. júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem elég őrült szexuális vágyaim vannak, imádom a vért, imádok bőrt és latexet hordani, imádok harapni, a partneremet (az ő beleegyezésével) elverni, húzni a haját... mondjuk a fájdalmat én is szeretem, rajongok azért, amikor érzékien engem megharap vki v húzza a hajamat. az asphyxia is nagyon izgalmas számomra, főleg azért, mert veszélyes, és ha rosszul kommunikál a sub vagy a dom nem elég figyelmes, akkor meg is fulladhat.
2021. júl. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt szeretem, ha azt érzem, hogy valaki "rajong" értem, hogy csak egy szavamba kerülne és bármit megtenne nekem. Ezt akkor is szoktam néha érezni, ha nem BDSM témakörben vagyunk.

Egyszer volt szubom, vele pár dolgot ki tudtunk próbálni, pár dolog viszont csak fantázia maradt ezek közül, de felsorolom ezeket:

karmolás, harapás, úgy hogy napokig nyoma maradjon, nyak kiszívás, hajhúzás, taposás, lábamat a szájába tenni, talpnyalatás (utóbbi kettő régebben nem érdekelt, csak a szubom szerette csinálni ezért én is megszerettem), nyakörv pórázzal, orgazmuskontroll, olyan feladatokat adni neki, ami komfortzónáján kívül esik, letérdeltetni és a fejét a földre nyomni, fenekelés kézzel, övvel, hajánál fogva magamhoz húzni nyaláshoz és közben a lábammal, combommal ott tartani a fejét. Esetleg a felcsatolhatós is, bár az nem annyira érdekel.

Ezek közül nem volt minden. De amúgy bármire nyitott lettem volna, kivéve, ami életveszélyes.

2021. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!