Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért írják azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják azt, hogy a felizgult hüvely kb 15 cm mély?

Figyelt kérdés
tudományos oldalak írják ezt, na most nekem nagyobb 15 centinél, de eddig az osszes partnerem úgy nyelte el, mint kút a téliszalámit.
2021. júl. 16. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ti olyan hülyék vagytok, hogy a kútba dobáljátok a téliszalámit? vagy mi ez a hasonlat? :D vagy erre futja manapság egy 16 éves fiútól? :D
2021. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szerintem ha nem értetted, mit fejezek ezzel ki, akkor nem én vagyok a hülye
2021. júl. 16. 10:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

annyi eszed lehet, mint a Hold sötét oldalán élő fóka-jetinek


na kb ilyen random faxságokat én is dobálhatok egymás mellé, meg is érti mindenki, hogy lehülyéztelek, de attól még faxság, ha nem vagy elég olvasott, vagy intelligens, akkor ne írj hasonlatokat :D

2021. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj egy kis anatómiát..
2021. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Probalkozz velem. 😅
2021. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Az átlag annyi, mint férfiaknál is pl 15 cm körül lehet valahol az átlag. De ez azt jelenti, hogy sok nőnek sokkal mélyebb is lehet a puncija, de rövidebb is. Ez így is van, mert nekem pont 15 cm a farkam, a nők nagyobb részének probléma nélkül bement tövig a megfelelő pózokban, de volt 2 olyan barátnőm is, akivel óvatosnak kellett lennem. Nem is a hosszúsággal van baj sosem, hanem a vastagsággal, mert az kell, hogy kitöltsd a hüvelyt. Na ott a
2021. júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ott az én átlagosnak mondott 4 cm vastagságom a legtöbb csajnak meg sem kottyan.
2021. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Húha, elég ingerszegény életed lehet, ha az én intelligenciám hiányát mindenféleképpen jelezni kellett felém, remélem most minden jobb és szebb nálad.


Mit tanuljak anatómiából?

x centi a farkam, ahol x > 15 cm es siman elmerul tovig a punciba.

2021. júl. 16. 10:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőnek különböző hosszúságú a hüvelye, valakinek hosszabb valakinek rövidebb,ugyanugy ahogy a farok méret is eltérő.
2021. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
persze, de ha az ember volt 10 csajjal es mindegyiknek bement siman tovig, akkor az emberben felmerulnek kerdesek
2021. júl. 16. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!