Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tabu családos nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tabu családos nőként a meztelenség otthon?

Figyelt kérdés
ki láthat és ki nem,pl egy zuhanyzas után vagy bugyi nélkül?

2021. júl. 16. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem tabu, de nem mutogatjuk magunkat direktben.
2021. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Zuhanyzás után törölközőben megyek ki, ez mindig is így volt.

De egyébként igaza van az egyesnek.

2021. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Az otthonodban a veled együttélökkel kell kialakitanotok a tabu/viselkedés határait.
2021. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 KittyhOWO ***** válasza:
78%
Én úgy nevelkedtem, hogy édes anyám sokszor fürdés előtt ha elfelejtett valamit akkor meztelen kijött és még csinálta gyorsan majd viszament fürdeni. Nekem nem szokásom meztelenkedni otthon, de annak aki nem szívbajos és nem érzi magát kellemetlenül akkor igazából a gyerekei előtt szerintem nem zavaró. Nem lett semmi mentális problémám emiatt, se nekem sem pedig tesvéreimnek
2021. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk sosem volt tabu a meztelenség, ugyanúgy láttam apukam es anyukám is mar meztelenül és ugyanugy az öcsém is latta őket es engem. Nyilván nem mutogatjuk magunkat direkt, de nem csinálunk belole problémát ha meglátjuk egymást
2021. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Bárki láthat a szűk családban, a meztelenség nem tabu, de ez nem jelenti azt, hogy órák hosszat flangálnánk pucéron.
2021. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez ne legyen tabu. Nyáron melegben lehet meztelenkedni nyugodtan, jó érzés.
2021. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
szerintem tabu kellene, hogy legyen. Én nagyon utáltam amikor anyám nem figyelt erre oda.
2021. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Kinek a pap kinek a papne! Család válogatja. Én a szüleimet nem láttam láttam meztelenül, nem azért mert takargattak magukat, hanem mert nem volt olyan élethelyzet ahol láthattam volna. Hugomat már láttam meztelenül egyszer kétszer.
2021. júl. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Számomra nem tabu, a férjemmel és a fiammal élünk együtt, a férjem természetesen nem zavarja, és a fiamat sem az eddigiek alapján :D nyilván nem egész nap megy a meztelenkedés, de fürdés előtt/után, átöltözéskor, ilyesmi esetekben nem szégyenlősködünk :)
2021. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!