Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinaljak ilyen helyzetben? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ilyen helyzetben? L

Figyelt kérdés
En szingli vagyok egy ideje mar, es megismertem valakit aki minden szempontbol bejon. Valoszinuleg en is tetszem neki, mert szokott flortolni velem, meg azert latom is rajta. Viszont tudom, hogy hazas, es nagyon rossz erzes, szerintem tobbet erzek iranta mint kene. Es tudom hogy hazas, viszont en is folytatom, ha elkezd flortolni, nem tudom megallni. :/ Napi szinten talakozunk, elkerulni ha akarnam sem tudnam.
2021. júl. 16. 18:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

"nem neki kell tartania magat"


Tipikus felelossegharito duma. Attol meg hogy a ferfi gerinctelen, a csajnak se kell asszisztalnia egy megcsalashoz. MINDIG kettőn áll a vasar.


Ha valaki direkt nyitott ajtoval es jaro motorral hagyja az autot az utcan attol meg nem kell ellopnom mert amugy neki kellett volna vigyazni..

2021. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Rázd le, felejtsd el.
2021. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha miattad menne tönkre a házasságuk akkor mit éreznél? Szerintem jobb lenne abbahagynod vele, vagy legfeljebb még a flört beleférhet ha annyira ragaszkodsz hozzá de több ne legyen a flörtnél
2021. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem hagyd békén a pasit, ne legyél ri*anc. Undorító házasságokat szétszedni azért, mert te kívánod.
2021. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Egyetertek abban, hogy nem kene.

De ne csinaljunk mar ugy legyszi, mintha en lennek az, aki tonkretenne a hazassagot, es nem a ferfi.

2021. júl. 16. 18:51
 16/19 anonim ***** válasza:
95%
Te ugyanannyira tönkreteszed mint ő.
2021. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%
Te leszel rá az eszköz, amivel tönkre teszi. Hagyjuk ezt a hülyeséget, hogy a férfi teszi tönkre, ez nem mentség, ugyan úgy felelősséged van benne.
2021. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze kérdező, ott kezdődik a dolog hogy hazas ember ne kacsintgasson felre. Ugyanakkor te meg ne add ala a lovat a flortolessel. Nehez lesz ha tetszik de nem vagyunk osztonlenyek.
2021. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az kell amit nem kaphatsz meg. tipik. :)
2021. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!