Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan elégítsem ki a férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsem ki a férjem úgy, hogy nincs libidóm?

Figyelt kérdés

Vannak erre valamilyen vágyfokozók vagy bármi más esetleg?

Nem kívánom a szexet és többször elutasítom a férjemet, mert irtózok a szextől. Ha szexelünk, akkor nem igazán élvezem, mindent kényszerből csinálok, így egyértelműen nem hiszem, hogy mindent megadnék normálisan a férjemnek.

Nem akarom, hogy rámenjen a házasságom, imádom a férjemet, voltam különböző vizsgálatokon is, de nincsen semmi problémám, ami ezért lenne felelős, mégis mi az, amivel tudnék változtatni ezen?

Ha ez így megy tovább a férjem elfog hagyni vagy megfog csalni.



2021. júl. 18. 20:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Szervezd be neki a barátnődet.
2021. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is ilyen volt a libidód vagy mostanában változott rossz irányba?
2021. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Ha ennyire teher neked a szex, talán gondolkozz el egy megengedett szeretőn. Mégsem a hátad mögött zajlik, a férjed se kell szex nélkül éljen élete végéig és neked se kell végigszenvedni azt a kevés szexet, amit magadra tudsz erőltetni.

Mellesleg biztos van valami hormonális gebasz, mert nem tudom elhinni, hogy a semmitől menjen el valakinek a libidója. Az ilyen vágyfokozó tabletták meg csodanövények vagy nem hatásosak vagy károsak és egyértelmű, hogy nem szedheted életed végéig minden alkalommal. Ha midnent meg akarsz tenni az ügy érdekében, akkor kezdj el egészségesen enni, sportolni, ha van felesleged, akkor azt add le, ha szedsz fogamzásgátlót, akkor hagyd el, menj el több orvoshoz is, ne csak 1hez. Ez persze nehezebb és több idő, nem garantált a siker, de nagy esély van rá szerintem, hogy javulna a dolog.

Ha én lennék a te helyedben, ebből a 2 opcióból választanék. Persze ha már most is szuper egészségesen élsz és fitt vagy, és több orvos se talál problémát, akkor elég rejtélyes a dolog. Ilyen esetben én akkor megengedném a férjemnek, hogy találkozgasson valakivel csak szexre

N

2021. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
#3 még annyit tennék hozzá, hogy aszexuális is lehet a kérdező
2021. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%
Mi a fenéért vedd el ez a balek? komolyan...
2021. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Soha ne szexelj kényszerből. Hidd el ezt a férjed ismegérzi, ha te nem élvezed a dolgot és az neki sem jó.

Szerintem érdemes szakember segítségét kérned.

Talán sokat stresszelsz, egészségtelenül élsz, nem tudom, de valamin változtatni kell mert ez így nem jó nektek.

Ha semmi sem segít, akkor én is azt tanácsolom mint a hármas.

2021. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szexológus?
2021. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Engedd el magad, hogy jól megdugjon.
2021. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha fogamzásgátlót szedsz, azonnal hagyd abba, és keress szexuálpszichológust.
2021. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem ő az, aki neked lett teremtve, és lehet, hogy mással nem lenne ilyen probléma.
2021. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!