Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha zavar hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha zavar hogy csak ekkora a nemiszerven?

Figyelt kérdés
Felnőtt vagyok, de még mindig nem tudtam vele megbékélni. Sajnos nem is szexeltem valami sokat így nem tudom hogy pontosan milyen ez a méret. 13-15 cm között van attól függ mennyire vagyok felizgulva. Kevésnek érzem ezt, jobban érzeném magam ha pár centivel több lenne, főleg mert eléggé magas is vagyok így még kisebbnek tűnik. Lányoknál is több bátorságom lenne akkor.
2021. júl. 18. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem normális.
2021. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos, kár ezért problémáznod.
2021. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Lányoknál is több bátorságom lenne akkor." És mire használnád azt a nagy bátorságodat? Miért lenne szükséged rá?
2021. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Normális ha zavar, de átlagos ez a méret. Nekem sem nagyobb. Engem is zavart nagyon, de ez csak a fejemben kreált dolog. Az egómat zavarta. Derájöttem, hogy egy óriási hülyeség. Ha a csajt zavarná keressen olyant akinek nagyobb van. Ez ekkora. És én meg találok olyant akinek ez tökéletesen megfelel. Plusz még adok hozzá pluszt, hogy kobban figyelek rá az ágyban.
2021. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem normális
2021. júl. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!