Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak frissen "mosott" nemiszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak frissen "mosott" nemiszervet veszel kezelésbe a száddal?

Figyelt kérdés
Avagy, mennyi az az idő amennyi után már nem nyúlsz hozzá tisztálkodás után?
2021. júl. 19. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szagok és ízek kémiája. Preferálom a tiszta és mosott nemi szervet, de nem ragaszkodom hozzá. (Egy minimális higiénia azért alap, de ha pl párommal épp olyanra kerülne a sor akkor nem fogom elküldeni mosakodni csak azért...)
2021. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Orált kizárólag fürdés után, vagy maximum 2-3 órát még. F
2021. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én igen. az első wc-zés, ami után már nem nyalom ki a puncit (de ettől még nincsenek ellenemre a spontán menetek)
2021. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. 1-2 óra, vagy pisilés után.
2021. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Összeszokott, régi kapcsolatban, két egészséges embernél nem kell annyira finnyásnak lenni, egy délutáni órában, úgy, hogy csak előző este fürdöttünk simán lehet orálozni.

Engem a barátnőm simán leszop egy délután, úgy, hogy csak előző esete fürödtem, mondjuk az igaz, hogy a női nem szerv hamarabb lesz szagos a férfiaké tovább marad steril.

2021. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az előző esti zuhanyzás után még belefér, akár másnap este is. Persze csak akkor, ha nem izzadt le nagyon. Előző páromat azért elküldtem megmosni előtte, de ő nem zuhanyzott minden nap. Ami magamat illeti, csak zuhanyzás után hagyom.

24l

2021. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Spontán vagyok, nem szeretem ha előtte meg kell várni míg mosakszik, mert úgy elvész a hirtelen vágy. Ha előző nap fürdött nekem nem kell előtte. Meg egyszer volt egy több napos túra ahol szerencsétlen okokból nem tudtunk fürdeni és akkor se volt gondom a harmadik nap se. De persze az csak a körülmények miatt alakult úgy.
2021. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Neg a g*cis puncit 8s kinyalom
2021. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Előző páromat azért elküldtem megmosni előtte, de ő nem zuhanyzott minden nap."


Igényes 🤢

2021. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6

Az én barátnőm pontosan ugyan így van vele, engem leszop még este, ha előző este zuhanyoztam, de kinyalni magát akkor hagyja, ha frissen zuhanyzott.

2021. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!