Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülés után nőknél menyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után nőknél menyire változok és miben a szexulasi élet ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk megszűnt.. 7hónapos a pici és amióta megszületett egyetlen egyszer szexeltünk a férjemmel.
2021. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalam teljesen elromlott.

Nem ereztem magam nőnek, csak anyának, a puncimra meg csak úgy tudtam ginsolni, hogy onnan jött kia gyerek, meg hogy már ronda sebhelyes. A hasam csúnya maradt, a mellekm kinyúltak, úgyhogy tenyleg csak egy roncsként tekintettem magamra. Plusz ugye a hormonok miatt olyan száraz voltam, mint egy sivatag.

Évekbe telt míg rendbe jöttem, már újra szeretek szexelni, de a hasamat és a melleimet még mindig szégyenlem.

2021. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem sok minden változott, az igaz, hogy ritkultak az együttlétek a gyerekek miatt, de amikor van, akkor jókat szexelünk :)

Szülés után ki kell várni azt az időt, mait az orvosok javasolnak, és utána csak nagyon óvatosan szabad újra nekiállni. Sok türelem és sok síkosító :)

2021. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb lett.Az állandó fáradság miatt nem is kívántam.Most hogy már nagyobb,visszatért az életkedvem.
2021. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Érdekesek a válaszok. Akkor mi azon kevesek közé tartozunk,ahol semmi sem változott.
2021. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk sem változott.
2021. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

maga az élvezet nálunk nem szűnt meg, mert ha szexelünk, élvezzük, de feleségem nem akar most így "elhízva" 1-1 merészebb pózt bevállalni és melltartó nélkül szexelni, mert folyik belőle a tej.

Azon kívül pedig az ember sokkal fáradtabb a baba miatt és nincs időnk magunkra, ami azért sokszor volt szex előtt (egy éttermezés, egy mozi, egy sétálás és sok beszélgetés)

Ehelyett kevés alvás, sok főzés, folyamatos rendrakás és így persze annyira nem jön meg a kedv.

2021. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!