Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiatal párnál mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal párnál mennyire látszódik és lehet megmondani képről hogy előtte vagy utána szexeltek vagy nem?

Figyelt kérdés

Többen is mondták már nekem hogy barátnőmmel hogy több közös képünkön is látszik nagyon forr köztünk a levegő és volt aki rákérdezett hogy előtte vagy utána szexeltünk is?Többen is jól gondolták mert valóban:)

Nem tudom hogy ez ennyire nyilvánvalóan látszódik egy párnál vagy ránézésre honnan tudhatják?:)


2021. júl. 19. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kócosok vagytok a képen,vagy még meztelenek az ágyban.
2021. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Az ismerősök könnyebben észreveszik, szex után (már ha jó a szex...) az arc tónusai lágyabbá válnak, kicsit olyan mintha szétfolyna az ember, plusz lesz egy kielégített magabiztos kisugárzása is.

Ismerőseimnél már én is láttam tipikus szex utáni képet.

F

2021. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
#2 szóval maszturbálás utána is ilyenek vagyunk?
2021. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap még csak a barátnődön látszódott,most már te is kedvet kaptál egy szex utáni szelfire?
2021. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Szőrös a nyelvetek.
2021. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről nem venni észre.
2021. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Kedves Roberto. Onnan, hogy megéltem közel 50 évet. És kérlek, ne írkálj privátba. Köszi!
2021. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!