Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet ez neki ha rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez neki ha rossz kedve van? /F

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátnőmmel megbeszéltük még a kapcsolat elején, hogy neki sajnos vannak traumából eredő szexuális vágyai, amik csak akkor jönnek neki ritkán elő, ha rossz kedve van. És mondta mielőtt elkezdtük a kapcsolatot, hogy engem nem zavarna e az, ha neki van egy erre való partnere és csak nagyon ritkán, nagyon végső esetben menne át néha hozzá mellettem, mert azt mondta olyannal, akit szeret nem tudná ezeket megtenni, és nem akarná ilyenekkel bemocskolni a kapcsolatunkat.


Meg tudtam érteni, szóval mondtam hogy nem baj.


Egy éve nem is volt eddig annál a partnerénél, amióta együtt vagyunk eddig egyáltalán nem volt.


Viszont tegnap sajnos valami nem úgy jött össze az életében ahogy tervezte, emiatt egésznap rossz kedve volt, próbáltam vígasztalni, stb, és olyan délután 4 körül azt mondta hogy “sajnos büntetést érdemlek..”


És mondta hogy ne haragudjak de most az egyszer muszaj atmennie a csavohoz hogy megbuntesse mert nem is tud masra gondolni jelenleg.


Megértettem, és kb 6 körül elment, és mondta hogy ma reggel fog visszajönni majd.


Egyébként azt mondta hogy rengetegszer volt a kapcsolatunk alatt hogy a csavo megprobalta at csalni magahoz de ellenallt mert mondta hogy csak vegso esetben megy bele, es egy ev utan most tette meg eloszor.


Szerintetek miert van ez hogy valakinek csak akkor jon elo ez a vagya ha valami nem sikerul ugy az eleteben, es akkor “buntetni” akarja magat?


Fejleményekről max majd privátban irok hogy mi volt miután hazajött


2021. júl. 21. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de én dobnám a csajt, ha máshoz jár szexelni.
2021. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Elmesélte mi volt a trauma? N
2021. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora hulyeseg xd

Te meg hagyod..miért nem bünteted meg te? Minek kell ehhez 3.fél?

Inkább ez teszi tönkre a kapcsolatot szerintem. Ez megcsalás,téged nem is zavar?

2021. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,e azt kell mondjam, hogy ez így totálisan gáz.

Vagy kezeltesse magát, vagy te büntesd meg. Miért kell ahhoz egy másik?? Nagy bajok vannak a csajoddal, ugye tudod.

Nálam ez nem menne, dobnám, ha ezen nem tudnánk/ akarnánk (?) változtatni....

2021. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem százas a csaj, valami nagy baj van vele.

Te pedig nagy balek vagy ha ezt hagyod.

2021. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megbüntetném.
2021. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez bolond
2021. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem nem vonz a BDSM de exemet szívesen büntettem meg, mert tudtam h jól esik neki. Nem értem, h miért hagyod hogy mással dugjon.
2021. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem erre soha nem fogsz rájönni mert kissé csapágyas a csajszi.
2021. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az van, hogy ti szexuálisan khurvára nem illetek össze. A BDSM az ágyra korlátozódik, teljesen jól összeegyeztethető egy érzelmi, biztonságot nyújtó kapcsolattal is. Te ennek az egyik felét nyújtod csak, így nem lesz túl hosszú a kapcsolatotok...
2021. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!