Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden pasi csupaszra borotválja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi csupaszra borotválja?

Figyelt kérdés

Én a természetes szőrzet híve vagyok, viszont nem nagyon találok olyan pasit akinek ilyen lenne a fanszőrzete.

Van olyan pasi aki nem borotválja?

Kort is írjatok.



2021. júl. 22. 09:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Nekem full dzsungel
2021. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Hát, én személy szerint tobbnyire 2, (de néha akár 3 (szingliként akár 4)) hetente szedem le testszornyiroval. Azzal kb 1 mili kilátszik. Majd idovel ujra kezd noni. Ha ebben az idoben jovok ossze valakivel, akkor értelem szeruen lát ott kb fél centis szort, esetleg tobbet, ha kesobb talizunk.
2021. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

Én 22 éves lány vagyok, és én nem igazán tolerálnám sz.pásnál a hosszú szőrt, sőt... Szerintem azon azért az izzadság is jobban érződik.

Szóval volt már dolgom ilyennel, orálhoz nem volt gusztusom mondjuk, beleragadt a fogamba, de igen vannak ilyen fiatal fiúk is akik meghagyják. (Sajnos)

2021. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Csupasz vagyok,mert nekem így a megfelelö,és a bnöm is így szereti.
2021. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én sosem szoktam borotválni. Nekem:természetes dús szőrös. F.
2021. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Körbe trimmelem a heréim csupaszok😁. 20 éves vagyok.
2021. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!