Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fix kapcsolatban, megtennél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fix kapcsolatban, megtennél olyat egy idegen pasival/nővel (swinger/hármas/szerető), amit a pároddal nem?

Figyelt kérdés

Párommal néha eljutunk Swingerbe, volt már kalandunk más párral és kipróbáltuk már a hármast is, mind a két felállásban.

Mind a ketten élvezzük ezeket, mindent együtt is csinálunk, de néha észrevettem páromon, hogy merészebb az idegennel, mint általában otthon. Mintha ki szeretne próbálni 1-2 dolgot vele, ami otthon nem jön be. (pl. sokkal intenzívebben szopik, próbál mélytorkozni kicsit, pedig nem igazán szereti, vagy sokkal intenzívebben lovagolja meg, míg otthon inkább azt szereti, ha ő van alul)


Ezek engem nem zavarnak, mert az újdonság és tabu varázsa, még izgató is, de elkezdtem tovább fantáziálni ezen, ami nagyon beindított, hogy a párom olyan dolgokat is megcsinál a pasival, amiket tudom, hogy nem szeret, de ott helyben megvesz érte (szájba élvezés, lenyelés, anál, megalázkodás), akár előttem, akár titokban.


Szóval a kérdés:

Egy idegennel, akivel csak ott helyben szexelsz és soha többet nem látod, kipróbálnál olyan dolgokat, amiket otthon nem szoktál vagy tudod, hogy nem tetszik, de "talán a másikkal" igen?



2021. júl. 22. 13:36
A kérdező szavazást indított:
fantáziámban mindent kipróbálnék
fantáziámban is csak azokat csinálnám amiket a párommal is csinálok
élőben, párom előtt, mindent kipróbálnék
élőben, párom előtt, csak azokat csinálnám amiket a párommal is csinálok
élőben, párom tudta nélkül, mindent kipróbálnék
élőben, párom tudta nélkül, csak azokat csinálnám amiket a párommal is csinálok
még sosem fantáziáltam erről
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Élőben, a párom tudta nélkül kipróbálok ezt azt, de nem mindent. Csak azt szoktam kipróbálni vagy mondjuk úgy bevállalni ami engem is izgat.
2021. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Pontozz le - pedig szerintem nálatok többször voltam swingerben, többes privát partikon, BDSM szeánszokon - de szerintem ha valaki a bevont játékossal, vagy a párja tudta nélkül több mindent csinál meg ott valami nem teljesen stimmel a rendszerben... Nagyon sokszor azt jelzi nem nyíltál meg teljesen a párodnak, nem a vágyaid testesíti meg hanem úgymond a "kapcsolatod". Akkor jó egy kapcsolat amikor ez a kettő egybe esik - ettől még többesezni jó dolog :)
2021. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek titeket, de akik szereti a többest, azoknak SOKSZOR elégtelen a szexuális életük a párukkal, és azért keresnek "újat". Érdemes lenne megbeszélned vele (persze nem nekiszegezve a nagykérdést), hogy nem-e áll nála ilyen a háttérben.

Egyébként (ironikus) én is szeretem a többest. A páromnak elég nagy (nem krinolin, de azért kolbász), és vele nem merem kipróbálni az anált. Kisebb farkúval (kisvonatban) kiprobálnám. Viszonylag vékony is a barátom, de sportol, nem gyenge, ennek ellenére félek "ránehezkedni". Talán kicsit súlyosabb (nem kövér) pasinál az ilyen pózok is bátrabban mennének.

2021. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!