Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lány az ilyen 17-20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány az ilyen 17-20 centiset szereti?

Figyelt kérdés

Akkorával jobb a szex, főleg egy olyan lánynak akiben volt már ekkora?

Nekem 14 centis, elég lehet ez? Szeretjük egymást meg nagyon vonzódunk egymáshoz, örülnék ha nagyobb lenne az enyém mert akkor több önbizalmam lenne.


2021. júl. 22. 13:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#8 Azt úgy értettem, hogy a 18 centissel sokkal jobban élvezik, mert jobban kitölti őket. Ezért az orgazmusuk is sokkal intenzívebb.
2021. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mkdir ***** válasza:
64%

Üzenem a sok kis farokméregetőnek, hogy nőjjön fel agyilag és ne a farkát méregesse mint egy csimpánz. A szex, a nagyon extrém eseteket kivéve nem függ a méretétől ugyanis elsősorban a nők agyával kell szexelned(nyilván átvitt értelemben) ha eléggé rádhangolódik akkor már kevéstől is nagyot élvez. Ha nincs rád hangolodva akkor odamehet bármilyen elefántdákó, reszelhet naphosszat akkor se lesz igazán jó a nőnek. Mi olyan **va bonyolult ebben?

Én férfi vagyok, de hidd el jobban jársz ha nem lyukméretként kezeled a nőket, hamarabb lesznek elégedett veled.

2021. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Mkdir ***** válasza:
Ja és az önbizalmadnak is jót tesz. Nem sértegetni akarok, csak néha nem értem, hogy lehet néhány férfi egy ló szexuális intelligenciájával megáldva?
2021. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira felesleges ezen rugózni. El kéne fogadni, hogy mindenkinek másra van igénye. Én igenis szeretem, ha 16-18 centi között van, másnak sok ez, és biztos van, aminek kevés.
2021. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%
Általában az olyan csajok, akik normálisan meglettek dugva egy 18 centissel például, tehát előtte rendesen felizgatva, nem egyből tövignyomva, stb, na ők utána már biztos nem a 14 centiset fogják jobban szeretni.
2021. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!