Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves nőként senki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves nőként senki nem akart eddig lefeküdni velem hogy vagyok ilyen csúnya?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csinálok rosszul?
2021. júl. 22. 14:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Biztos hogy nem vagy csúnya, csak nem találtad még meg a párod.
2021. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
Mutass nekunk egy arc nelkuli egesz alakos kepet (nyilvan ruhaban), abbol talan le tudunk szurni valami kovetkeztetest, de ennyibol nem lehet erre valaszolni.
2021. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
Na mutasd már meg, milyen csúnya vagy.
2021. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem biztos, hogy csúnya vagy. Ha küldesz képeket, tudok véleményt mondani, esetleg tanácsot adni.
2021. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
Napi troll. az utolsó zsákfaluban élő otthontalan félbolond sánta alkesz nőnemű lényt is előbb utóbb megdugja valaki legalább egyszer élete folyamán.
2021. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

Na ez ennyiből ki is fog derülni.

Semmi leírás hogy ki vagy, mi vagy, hogy nézel ki, vagy legalább egy kép.

2021. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, h volt már aki le akart veled feküdni, csak te nem tudsz róla. A visszahúzódó embereknél mondjuk ritkábban kezdeményeznek, mert jellemükből adódóan kicsit úgy tűnhetek a másik félnek, mintha nem akarnának ismerkedni. Azért a csúnyaság szerintem nem lenne indok arra, hogy senki ne akarjon lefeküdni veled, mert én is láttam már tényleg nagyon nem szép lányt/fiút és a saját kategóriájukon belül volt párjuk. :)
2021. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Nekem van egy 38 éves nő barátom aki még nem feküdt le egy férfival sem szóval nem vagy elkésve.
2021. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Nem otthon kéne tespedni és zabálni, hanem adni magadra és társaságba járni
2021. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos ennyi szovegbol nem lehet erre válaszolni. Látni kéne legalább a tested, arc nélkul.
2021. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!