Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves nőként senki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves nőként senki nem akart eddig lefeküdni velem hogy vagyok ilyen csúnya?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csinálok rosszul?
2021. júl. 22. 14:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az hogy ilyen kérdést tett fel, ennyi megadott paraméterrel, és választ vár, megadja javarészt a választ a kérdésre :D :D :D
2021. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
80%
ennyi infóból mit akarsz mit mondjunk? vagy kamu vagy lehet az eszed miatt sem tudnak szeretni...
2021. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Hosszu hajam van

70 kg vagyok

175 cm

Van diplomám is

Normális vagyok az emberekkel

De a férfiak rám se néznek

2021. júl. 22. 14:42
 14/28 anonim ***** válasza:
73%

175/70 az még csak nem is eros csaj. Az én exem 162/75 volt és simán egyutt voltunk. Más dolgon bukott meg a kapcsolat. Szerintem csak legyél nyitottabb, probálj meg tobbet mosolyogni, hamarabb flortolni a pasikkal, igen egy no is kezdeményezhet simán (esetleg talán kevésbbé válogatos. Eleg gyakran ez is ok lehet, hogy a o no maga van).

De hát látatlanul, és nem ismerve ezek csak találgatások.

2021. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
54%
Kezdésnek oké. Már csak 1000+1 dolog van ami miatt nem vonzod a másik nemet. Bár mivel nem is közelednek feléd valószínűleg nem vagy elég csinos. Gondolom. Ha ide nem akarsz képet kirakni akkor privátban is küldhetsz. Már ha érdekel egy 25 srác véleménye.
2021. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

A diplomádat senki se akarja megdugni, azt igencsak kár kiemelned, viszont jelent valamit.

Az állítólagos diploma ellenére komolyan azt város hogy látatlanban bárki mondjon bármit?

2021. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%

Fogalmam sincs, hogy csúnya vagy-e. Már elnézést, de számadatokból nem tudom megmondani, hogy férfi szemmel te jó nőnek számítasz-e.

De ettől sokkal fontosabb egy férfinak egyébként a stílus. Tehát lehetsz te arányos, vonzó csaj ha a gesztusaid, a beszédstílusod, a reakcióid olyanok, amelyek nem indítanak be.

Pl.: ha nem veszed a viccet hanem megsértődsz. S ennek párja: nem tudsz poént mondani olykor-olykor, akkor nehéz azt mondani, hogy érdekelsz.

De ugyanilyen ha mindenképpen kimért vagy, mert úgy gondolod, hogy te NŐ vagy. Ha nincs benned némi lazaság.

Szóval a számok lehet, hogy rendben vannak, de ez egy többváltozós egyenlet.

2021. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%
Így adatokkal, ez kevés(de jó). Arc, és szem már többet mond(dana).
2021. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Az nem kérdés hogy csúnya vagyok-e igen, mert senki nem nyúlna hozzám

Rendesen öltözködöm

2021. júl. 22. 15:43
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek én pár csunya not, és még oregek is ... 😀😀...de tobb férfit elfogyasztottak, mint akármilyen helyes csajszi. Nem csak a testen mulik a dolog. Ott a stílus, a kisugárzás, a beszéd, a flort, stb.
2021. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!