Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon igénytelen lett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon igénytelen lett a párom, hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Igaz csak szexpartnerről van szó tehát nem vagyunk együtt csak barátság extrákkal. Munka után áthív úgy, hogy nem is tisztálkodott. Szakállas, koszos a nyaka, már ha csókolózunk annak fura íze van, aztán a többiről nem is beszélek.

De mostmár felidegesít, hogy ennyire se tisztel meg engem. Fanszőrét sem borotválja egyáltalán, bocs hogy kimondom és néha úgy tolja az arcomba... Én mindig tisztán tartom magam és már inkább lemondom a találkozókat mert eszembe jut a sok szőr, ami tele van porral, áhh...


Mostmár tényleg a határán vagyok, hogy beszóljak neki, én nem ehhez vagyok szokva :D régen nem ilyen volt....


Szerintetek megsértődik?

Ti voltatok már ilyen helyzetben?


2021. júl. 22. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Fúj, és te ezek után még találkozgatsz vele? Én biztos nem feküdnék le vele.
2021. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Most olyan bonyolult azt kérni, hogy találkozó előtt fürödjön le, és a fanszőrét meg fazonírozza? Amennyi idő alatt kiírtad ezt a kérdést, már meg is tehetted volna.
2021. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem kérném. Szóba se jöhetne ilyen pasi.
2021. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Én hagynám a francba 🤷‍♀️

Ha nem éri fel magától ésszel, kár vele vesződni.

2021. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Ennyire nincs önbecsülésed, hogy ezt hagyod? Hogy egy ilyen ápolatlan ótvar használja a tested?
2021. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
De azért bekapod neki
2021. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Beszélni tudsz?


Nekünk le tudod írni neki elmondani nem? akkor megérdemled hogy túrós faszt toljanak a szádba.

2021. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj, de te sem vagy igényesebb, ha így is lefekszel vele. Még a szádba is veszed... Fúj... Hozzá se nyúlnék ha ennyire nem adna magára, undorító és tiszteletlen. De ha te ragaszkodsz hozzá, akkor ezt nem lehet szépíteni, kerek perec kimondod, hogy adjon magára jobban, mert ez így nem mehet tovább. Ha eredetileg nem ilyen volt, akkor rájött, hogy neked ez is megfelel, minek erőlködni.
2021. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kyoman ***** válasza:
0%

Szerintem az alap hogy tisztálkodik valaki vagy ápolt.

Én lennék helyette a szexpartnered az biztos!

44F

2021. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 te BÁRMINEK lennél már a szexpartnere, ez biztos!
2021. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!