Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők az ismerőseitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők az ismerőseitek közül hány pasival szexelnél vagy lennél barátnője, ha nem lenne épp senkid?

Figyelt kérdés
Hány pasi van a környezetedben most akivel szívesen létesítenél szexuális kapcsolatot ha nem lenne épp barátod párod szeretőd mit tudom én..?

2021. júl. 22. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs senkim, de nulla. Egyetemen egy fiú csoporttársam van, rajta kívül egyáltalán nem is ismerek pasikat.
2021. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy. De neki van barátnője, úgyhogy nem sok esély van rá.
2021. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettő.
2021. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja mondjuk úgy érdekes hogy kb. hány férfi fiú van a környezetedben és ebből mennyi aki szexuálisan vonz?
2021. júl. 22. 20:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, jó kérdés. Van egy pár férfi azért, aki vonz szexuálisan. Ebből néhány piszkosul, ha független lennék már régen elcsábítottam volna. Hozzá kell tennem, nagyon sok férfi van a környezetemben, jó közösségekben mozgok.
2021. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5- pont számot nem írtál :)) Lehet annyi van hogy nem merted ideírni hmm?
2021. júl. 22. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
4-5 legalább, egy nagy multinál vagyok, illetve sok ügyfél is jár be
2021. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Huh, hát van valaki aki évek óta nagyon vonz, régebb óta mint a jelenlegi kapcsolatom. Vele néha álmodok. Barátok vagyunk, évente néhányszor találkozunk.

Van egy munkahelyi akit pár hónapja ismertem meg, vele is gyakran álmodok.

Van egy, akit néhány napja ismertem meg, és ha egyedül lennék akkor megpróbálnám elcsavarni a fejét.

Rajtuk kívül néha pár pillanatra megnézek valakit, de nem jellemző.

És egyikükért sem hagynám el a párom, és nem akarnám megcsalni se őt, akármennyire is vonzóak számomra. Igyekszem valamelyest kerülni a találkozást velük, hogy kevésbé legyek kitéve a csábításnak.

2021. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

lehet pasiként is érdekes lehet a válasz, de nekem a környezetemben összesen 2 nő van, akivel el tudnám képzelni a komoly kapcsolatot. Egyik sem olyan tuti és kiegyensúlyozott lenne mint a mostani kapcsolatom, de ő bennük látok annyi potenciált, hogy egy viszonylag jó kapcsolat lenne, még akkor is ha csak pár hónapig tartana. És nem is a külső miatt választanám őket (habár számomra szépek), mert ebben a korban már nem is ez a mérvadó, hanem mert megvan a megfelelő tisztelet, törődés, érdeklődés, tapasztaltság és (hülyén hangzik) okosság mind a kettőnél. (számomra fontos, hogy a nő legyen okos)


35F, házas.

2021. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok, igazából sose számoltam össze. 😄 Stabil, jól működő kapcsolatban élek, nem igazán jut eszembe olyan, hogy kinek lennék a párja is, vagy csak szex. Szeretem úgy alapvetően az embereket, olyan közegben dolgozok és mozgok, hogy rengeteggel találkozok is, a férfiakkal meg kifejezetten jól kijövök, így sok van köztük, akikkel el tudok képzelni dolgokat. Kapcsolatot kevésbé amúgy, inkább idősebb korosztály fog meg szexuálisan.

Gyors számolás alapján minimum 10-15 férfi van, aki vonz, ebből mondjuk 2-3 aki úgy kifejezetten.

2021. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!