Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40-es nők, mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es nők, mennyire gyakori, hogy megállapodtok egy nem vonzó, de törődő férfi mellett és mellette nyitottak maradtok a vonzó férfiaknak?

Figyelt kérdés

Sok nő által vonzó férfi vagyok, de eddig a kapcsolatban élő / házas nők nem érdekeltek, mostanában viszont vonz a gondolat, hogy velem csalják a nők a párjukat (erkölcs csőszök véleménye nem érdekel).


Igaz, hogy akik csak a tervezhetőség, anyagi stabilitás / biztonság miatt van együtt a párjával, de nem tartja vonzónak, az hajlamosabb félrelépni egy vonzó férfival?


2021. júl. 24. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Elég hülye kérdés. Hogy lehet gyakran megállapodni egy stabil mellett? Mert ha gyakran csinálod akkor nem stabil.
2021. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Az hajlamos félrelépni ahol a kapcsolattal valami nincs rendben. Az un. érdekközösség esetén, ahol már rég eltűntek az érzelmek, csak felszínes megszokásból, közös érdekekből vannak még együtt. Aki eleve így indít egy kapcsolatot ott nyilvánvalóan az érzelmek nem is voltak meg (pl. anyagiak miatt a golddiggerek).

Ezzel együtt ne gondold azt, hogy csak azért mert jobban nézel ki külsőleg (pontosabban annak tartod magad) a férjnél máris félre fognak veled lépni. Mert attól még kötődhetnek egymáshoz érzelmileg, s kívülről nem látod hogy csak érdekközösség áll fent (kivéve ugyebár a 60-as millárdos meg a 20 éves csaj esetét, de ott meg a zsozsótól nedvesedik a bugyi 😅 ).

2021. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Na, hát én vagyok az embered.

Már a kezdetektől fogva az izgatott, ha más nőjét dughattam.

Aztán jól sejted, ha társkeresésről van szó, a szexet a nők az utolsó helyre teszik, fontosabb az, hogy mennyire megbízható, van e stabil egzisztenciája stb.

Persze egy darabig ők is elhiszik, hogy ez így rendben lesz, de aztán jönnek a hozzád vagy hozzám hasonlók aztán abból mindig csak a baj van.

Én a héten is kaptam ajánlatot.

Tisztán a fenti a helyzet, a nőn tisztán látszik, hogy ki van már éhezve, pedig nem rég volt az esküvő.

Nyilván csak a társadalmi elvárások meg a gyerek miatt.

A szex az szex és ahhoz férfi kell.

2021. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Jah és még valami.

A jóképű, vonzó férfiak nőjét is meg lehet dugni, bár ott máshonnan fúj a szél.

2021. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!