Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha masztiztok, hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha masztiztok, hány ujjatokat dugjátok be?Spricceltetek már el extrém vastag pénisztől, szex közben, (kb milyen vastag?)vagy extrém vastag tárgytól amit feldugtatok magatoknak?Mi volt az és hány centi vastag volt?Meglepetés spricc volt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%
10-es: semmi közöd hozzá.
2021. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
Ritka az olyan nő,de én már okoztam olyat. F50
2021. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 tommyy válasza:
59%
Az exem parszor spriccelt meglepodott rajta.. a mostani csajom alandoan squirt el vegez,megkerdeztem tole miota es hogyan csinalja jott ra... aztmondta par eve maszturbalas kozben,ex poziciotol fugg meg h mennyire van felizgulva,neha folyokent loveli neha csak par Csepp.
2021. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyet sem, mert én a csiklómat simogatom és nem spricceltem.
2022. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!