Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi 26 évesen is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 26 évesen is szûz , nem volt soha barátnője , semmi szeretetet nem kapott lánytól soha(még ölelés , kéz megfogása vagy csók sem volt) az tud olyan értelmi , mentális elbutulást ,szellemi leépülést okozni mint az időseknél a demencia?

Figyelt kérdés
Igen , mint a kérdés is mutatja sajnos azok a szerencsétlenek közé tartozom akik még 26 évesen is azon gondolkoznak milyen lehet egyáltalán szexelni. A kérdés azért fogalmazodott meg bennem mert láttam rengeteg kérdést az oldalon ezzel kapcsolatban , a huszon éves szûz férfiakról. Kivétel nélkül minden kérdésnél azt láttam , hogy ezek az emberek idegroncsok , szellemi leépülés van náluk ez a szerzetes/cölibátus életmód miatt. Az meg nem igaz mint sok válaszoló mondja , hogy azért nem kellenek senkinek mert hibbantak meg nem normálisak voltak mindig.Pont fordítva van: azért lettek nem normálisak mert bekattantak a nulla szerelmi/szexuális élettôl. Visszatérve a kérdésemre. Sajnos magamon tapasztalom , hogy egy roncs vagyok. Motiválatlan vagyok mindenhez. Gyakorlatilag nincs semmi célom. Nincs kedvem tanulni, dolgozni. A memóriám is egy nulla. Ha valaki mond nekem valamit akkor azt pár perc múlva már nem is tudom pontosan visszamondani. Úgy érzem , hogy teljesen elbutulok. Szerintem ennek az az oka , hogy 26 évesen még semmi szexben és szeretetben nem volt részem. Vajon szerintetek köze van ennek hozzá , hogy egy vesztes szerencsétlen alak lettem vagy csak alapból hülyének születtem?

2021. júl. 25. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezek a tünetek depressziótól is lehetnek de akár vérszegénységtől is.

De az hogy nem volt még barátnőd, nincs sikered a nőknél okozhat mentális problémát.

2021. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Ha az illető állandóan ezen kattog, akkor lehet belőle mentális probléma.

De egy ideje feltalálták már azt a hiánypótló foglalkozást, ami az efféle férfiak számára ideális. Úgy hívják: prostituált.

Arra pont jó, hogy ne kattanj meg.

Valaki minél görcsösebben akar kapcsolatot, annál kevésbé jön össze

2021. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem a szeretethianytol van, ez csak depresszió. Gondolom azon agyalsz egyfolytában, hogy miert ilyen szar neked, miért vagy ilyen szerencsetlen és ez miatt lehuzod sajat magad fejben. Keress egy normális prostit a rosszlanyokrol. De halál komolyan! Aki vállal szuzeket, és tanít ha ugy van. Ezáltal szerezhetsz magadnak önbizalmat/tapasztalatot és nem fogsz annyira felni. Prostihoz járni manapság nem szégyen és megeri azt a pénzt hogy lekuzd ezt, mert később csak rosszabb lesz. 30+ évesen még majd azért nem mersz kapcsolatba lépni, mert ennyi idősen meg inkább gáznak tartod majd a tapasztalatlansagod! Vagy nem mesz prostihoz és össze szeded magad. :)
2021. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Az egyik hat a másikra.

Valamiért nem jött össze a csajozóás, ezért depressziós vagy, és dekoncentrált.

Így meg nem fogsz tudni nőt szerezni, tehát a helyzet súlyosbodik.

2021. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Ahh úgy sajnállak, tényleg szörnyű lehet. Főleg a szeretethiány, nem is a szexhiány a rossz ebben
2021. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Én 20 éves lány vagyok ugyan ugy mint te még se csok se szex semmi
2021. júl. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Az a legnagyobb baj hogy nem törekedtek ellene vért izzadva... Ha látod és érzed hogy neked kéne egy barátnő aki szeret stb, akkor menni, menni , menni és keresni. Nem fog magától egy lány sem odajönni hozzád hogy na itt vagyok én szeretlek.. Én 20 vagyok eddig 2 komoly kapcsolatom volt az egyik most is tart, meg kb 4-5 rövidebb távú párhetes, és teljesen átlagos csavonak tartom magam. Úgy értem el hogy eljártam sok helyre, ismerkedni, neten is irj rá ha tetszik stb , lehet hogy vannak akik gáznak látnak ha igy nyomulsz de muszaj ha nem vagy egy jokepu sarmos adonisz. Ha beszélsz 40 lánnyal onnan biztos lesz 1 akinek te is érdekes vagy. Csak próbálkozz, mert ha sokáig halasztgatod elmúlik az idő és egy életünk van
2021. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezek a tünetek depressziótól is lehetnek de akár vérszegénységtől is.


De az hogy nem volt még barátnőd, nincs sikered a nőknél okozhat mentális problémát.


Látom te értesz a dologhoz.Én is a depresszióra gondoltam.Talán ha mondok még dolgokat magamról akkor ki tudod találni mi a pokol bajom van. Például állandóan ha történik valami akkor remeg a kezem. Ha beszélgetek valakivel , bámulnak vagy tömegben vagyok például. Mindig elkezd remegni , még akkor is ha ténylegesen nem is érzem magam idegesnek. Meg van velem ez az érzés , hogy lenézem magamat. Nem csajozok mert mindig úgy érzem , hogy miért kellenék neki. Ez gyakorlatilag minden lánynál így van.Automatikusan ez a túl selejt vagyok hozzà érzés jön ki rajtam.

Nagyon magamba forduló vagyok is. Ténylegesen nincs is kedvem beszélgetni emberekkel. Társaságba furcsának is látnak , hogy szótlan vagyok. Nem beszélgetek senkivel. Szerinted ez depresszió?

Köszönöm a válaszodat.

2021. júl. 27. 17:20
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha az illető állandóan ezen kattog, akkor lehet belőle mentális probléma.


De egy ideje feltalálták már azt a hiánypótló foglalkozást, ami az efféle férfiak számára ideális. Úgy hívják: prostituált.


Arra pont jó, hogy ne kattanj meg.


Valaki minél görcsösebben akar kapcsolatot, annál kevésbé jön össze


Ezt a legkönnyebb mondani. Szerinted 26 év alatt nem jutott eszembe? Teljesen zárkózott fajta vagyok. Még az is kihívás nekem , hogy telefonon beszéljek vele.

2021. júl. 27. 17:25
 10/12 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb baj hogy nem törekedtek ellene vért izzadva... Ha látod és érzed hogy neked kéne egy barátnő aki szeret stb, akkor menni, menni , menni és keresni. Nem fog magától egy lány sem odajönni hozzád hogy na itt vagyok én szeretlek.. Én 20 vagyok eddig 2 komoly kapcsolatom volt az egyik most is tart, meg kb 4-5 rövidebb távú párhetes, és teljesen átlagos csavonak tartom magam. Úgy értem el hogy eljártam sok helyre, ismerkedni, neten is irj rá ha tetszik stb , lehet hogy vannak akik gáznak látnak ha igy nyomulsz de muszaj ha nem vagy egy jokepu sarmos adonisz. Ha beszélsz 40 lánnyal onnan biztos lesz 1 akinek te is érdekes vagy. Csak próbálkozz, mert ha sokáig halasztgatod elmúlik az idő és egy életünk van


Az a legnagyobb baj , hogy hülyeségeket beszélsz. Férfiként neked tudnod kellene. Ha nô írta volna ki ezt akkor megérteném de férfiként. Lehet csinálni a: menni, menni , menni és keresnit , azonban felesleges ha selejt vagy mint én. Férfiként ezerszer nagyobb a társadalmi nyomás rajtad mint nôként , hogy 26 éves korodra legyél valaki. Férfiként nem vitted semmire az életben akkor véged. Nincs kocsid, normális munkád , iskolai végzetséged , szûz vagy és szülőknél élsz akkor a nôk szemében egy örök vesztes vagy és nem kellesz senkinek. Ez nem elmélet egyébként hanem magamon tapasztalom. Eljárhatok én egymillió helyre is de mindenkinek egy lúzer leszek. Meg miért lennék érdekes egy lánynak? Semmit nem tudok felmutatni. Te neked válaszoló szerencséd volt mert te nem vagy olyan hulladék. Csak azt kérem , hogy ne próbáld meg bemagyarázni nekem , hogy egy magamfajta szánalmas vesztesnek annyi esélye van csajt találni mint neked. Nôknek könnyű egyébként mert rajtuk nincs az a társadalmi nyomás mint a férfiakon , hogy valamit tudjanak felmutatni az életben. Ez azért van mert nekünk férfiaknak a dugás és a lyuk körül forog a világ és ezért nem törödünk vele , hogy ki a csaj csak legyen kit meghágni. Ez tény. Ha egy fiú gyári munkás akkor sokkal nehezebb neki mint egy gyári munkás lánynak.

2021. júl. 27. 17:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!