Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog ha meztelenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha meztelenül szoktam látni a női családtagjaim mert zuhanyzáshoz meztelenül mennek át a lakáson?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha nő vagy normális, ha ffi akkor nem. Ha fürdeni mennek a fürdőszobában le lehet vetkőzni.
2021. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezt családja válogatja. Ha nálatok ez természetes, akkor normális
2021. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Mindenhol más a szokás, én is kijönni szoktam meztelen. L.
2021. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Van aki úgy alapít családot hogy nem gáz a meztelenség, hiszen egészséges ember gyerek nem akar dugni se a tesójával, se a szüleivel.

Van aki hagyományosabb ebben és szerinte a meztelenség intim dolog.

Nálunk gyerek koromban tabu volt a meztelenkedés.

De pont ezért, sokkal gátlásosabb voltam hosszú ideig a testemmel kapcsolatban és másokéval.

Azt hiszem ha saját családot alapítok, akkor simán meztelenkedünk majd egymás előt.

2021. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek normális valakinek nem. A mi családunk nem csinált belőle problémát ha láttuk egymást meztelenül.
2021. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nàllunk félig igy volt. A szüleim előt nem meztelenkedünk, csak mikor kisgyerekek voltunk, kb 10 éves korunkig. De ők mielőtünk sosem.


Van egy nővérem 3 évvel idősebb, meg van egy lány ikertesóm. Ikertesómmal sose volt ebböl baj. A mai napig szuktunk néha meztelenül lenni egymàs előt. A nővérem meg mikor kb 16 volt akkor mondta, hogy őt nem zavarja ha meztelen làtjuk, és az sem ha mi vagyun meztelenek. Mivel már a nővérem és én is sajàt lakàsba költöztünk ezért màr ritkàn esik meg, de ha egymást meglátogatjuk akkor sosem gond a meztelenkedés. Az ikertesóm még mindig nagyon kötődik hozzàm, ezért sűrűn meg szokot làtogatni, és néha megesik a meztelenkedés.

2021. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem normális, ezen változtatni kell.
2021. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Nekem van egy nővérem, bátyám és öcsém, láttuk már egymást meztelenül, szüleinket is, előfordul

2021. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hugom rendszeresen csinálja, nem szégyenlős, neki normális, nekem nem annyira
2021. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Normalis,nalunk a csaladban nem volt ez gond sosem, a szuleim is meztelenkednek elottunk a mai napig, es mi is a tesoimmal elottuk es egymas elott. Mi nudizni is jartunk, ugyhogy nalunk ez sosem volt tabu.L.
2021. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!