Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egész napos meló után ha a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész napos meló után ha a nő orál szexet kezdeményez akkor nem idegesít, hogy a farkad vajon büdös vagy nem?

Figyelt kérdés

Egyszer megtörtént velem, hogy egy MILF úgy szopott le, hogy csak reggel mostam meg a farkam, de az egész napos meló után bepállik és nem lesz kellemes rózsaillatú estére


És ő meg egyszer csak a szájába veszi, úú gondolom magamban, hogy bakker, megmoshattam volna valahol előtte, de erre nem számítottam, olyan váratlanul jött


Ti, hogyan rendezitek az ilyet?


2021. júl. 29. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Munka után általában megfürdök, úgyhogy ilyen problémám nincs, de ha nem bírja kivárni hogy megfürödjek, az meg már legyen az ő baja.
2021. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

én minden pisilés után megmosom a farkamat, de csak a makkot, a tövét nem


szex előtt meg fürdök

2021. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

2: én még soha nem láttam olyat hogy valaki a nyilvános mosdóban a makkját mosogatta volna. Nem életszerű.


Egyébként amióta körbe metéltettem magam kevésbé zavaró a dolog , persze nem olyan tiszta mint amikor megmosom de nem is olyan mint amikor még nem voltam körbemetélve.

2021. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem volt rá esetem,nem is egy mikor úgy rá cuppant a nő a farkamra. Mondtam neki hogy várj, meg mosom. De nem várt ezért úgy ahogy volt szopott. Ez több alkalommal. Megkérdeztem tőle hogy hallja-e amit mondok? Azt mondta igen, szereti érezni a farok ízét! Kiderült hogy fetish-e a mosatlan farok.
2021. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy férfi igényes és odafigyel a higiéniára akkor mosdatlanul sem lesz olyan a szaga vagy íze ami kellemetlen vagy zavaró lehet egy nőnek.

A másik dolog hogy elvesz a spontaneitás ha elkezdeném csinálni neki ő pedig elmenni mosakodni. Szóval ilyeneken nem kell aggodni mert ha egy nőnek kellemetlen lenne akkor szólna.

2021. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem valahogy nem büdös estére ha csak reggel mostam meg.
2021. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem szexelünk munka után,izzadtan!
2021. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Hadd szopja.
2021. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem, ha előtte gyorsan, alaposan megmosom... minimum a műszert.
2021. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van bennem annyi tiszteletet, hogy előtte gyorsan lezuhanyzom.
2021. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!