Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elso szex tanacs?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso szex tanacs?

Figyelt kérdés
A baratnőmmel probáltunk szexelni, és ugye ez nekem az első alkalmam lett volna, csak hát nem állt fel a szerszám. Éreztem is hogy enyhén izgulok, de nem tudtam hogy ez kihatással lesz a péniszemre is. Úgy hallottam hogy egy kis alkohol segítséget tud ebben nyújtani és normálisan lesz merevedésem ha az első előtt iszok valamit ez mennyire igaz?
2021. júl. 30. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Kis mennyiségű alkohol segíthet oldani a gátlásokat, de konkrétan merevedésed nem lesz a piától. Én azt javaslom, hogy néhány alkalommal ne is törekedjetek aktusra, csak pettingeljetek, ismerkedjetek egymás testével, húzzátok fel egymást, aztán jön majd az a merevedés!
2021. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát úgy ráhangolódtok ráhangolódtok és hopp már bent is van, idő sincs izgulni :D
2021. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne igyál, inkább csak lazán. Ha rágörcsölsz, nem fog felállni. Hagyjatok magatoknak időt.
2021. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Lazulj el, ne stresszelj, ez a legfontosabb, ebben az alkohol segít a legjobban (NE sokat). És ha nem is áll fel, akkor sem kell rástresszelni egyből, hogy jajj, megint nem áll. Van a barátnődnek keze és szája, aztán segítsen, úgy biztos menni fog.
2021. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
"A baratnőmmel probáltunk szexelni, és ugye ez nekem az első alkalmam lett volna, ..." Kérdés: Ez volt az elsö találkozásotok? Ha nem, akkor eddig csokolozás, petting, egymás izgatása valamilyen modon volt-e? Ezen alkalmakkor sem volt merevedésed?????
2021. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kis pia segíthet a gátlások elnyomásában. A teljesítménykényszer a legnagyobb libidócsökkentő. Túl sok pia viszont kontraproduktív. Többet segít ha nem görcsölsz rá, szép lassan elkezditek az előjátékot és csak lazán.
2021. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5-os de, ezeknél felállt, de mikor a szex lett volna terítéken lelankadt.


Ezért kérdem hogy az alkohol tud e ebben segíteni. Nyilván nem a piától fog felállni, de abban tud e segíteni hogy ne izguljak, mert ugye fentebb lett említve hogy az izgulástól száll el a merevedés.

2021. júl. 30. 16:08
 8/15 A kérdező kommentje:
Az meg hogy ne izguljak hát én ezt is próbáltam hogy nyugtatgattam magam fejben de nem segített
2021. júl. 30. 16:09
 9/15 anonim ***** válasza:
5! Vok. Akkor meg pettingeljetek, csokolozzatok meztelenül. Aztán ha felállt kezdödhet a szex.
2021. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát ez egy próbát megér. Akkor a piát hanyagoljam?
2021. júl. 30. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!