Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak puncival irányítható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak puncival irányíthatók a leghatékonyabban?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 14:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Punci + ész.

Csak a puncival nem mész semmire.

2021. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%
Elég szomorú, hogy manapság elég ha valakinek puncija van, és övé a világ😂
2021. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
73%
Engem a kocsim irányít, az visz el A-ból a B-be. Tipikusan olyan kocsim van, amibe nő sem tenné be a seggét. Miért jó a kocsi? Költök rá és jó lesz. Ugyanez a nőre nem igaz. Nem hagy ott, nem vág át. És nekem abszolút tökéletes így az életem. Nincsen hiányom, se semmi. Azt csinálok, amit akarok és akkor, amikor akarok. Nyilván munkaidő után. És ezt egy pina sem múlhatja felül. Alkalmi szex belefér, de attól semmi több. Ez megvan, szóval ettől több nem is kell.
2021. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

23. “ Engem a kocsim irányít, az visz el A-ból a B-be.”


Elég papucs lehetsz, ha a kocsid fogja a kormánykereket. 💁🏻‍♀️

2021. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
71%

Az egyik ismerősöm BETEGESEN KÍVÁN minden nőt. Állítása szerint "mélyen vallásos", miközben engem is többször megbántott már a SZEXUÁLISAN zaklató szavaival. (Folyton a testiséggel jön mások esetében is.)


Most este viszont kijelentettem neki, hogy ne kritizáljon össze-vissza, ha nem akar tőlem semmit - nem azért találkoztam vele, hogy folyton megjegyzéseket tegyen a külsőmre. Megfelelési kényszert akar rám erőltetni. (Hivatali kapcsolat, kritikus helyzetben vagyok, de már látszik az alagút vége valahol...)


Ezenkívül bogaras, súlyos üldözési mániái vannak. (Mindig "lehallgatják", meg "megfigyelik" állítása szerint a kormány emberei.) Meg "valakik" rosszat akarnak neki, nem hagyják békén. Nagyon komoly mentális zavara lehet, én már arra gyanakszom.


Ui: nagyon fura természete van, erősen képmutatónak tűnik. Még egyetlen más vallásos ismerősöm sem volt ilyen az elmúlt évek alatt. Nem csodálom, hogy kétszer elvált. A második felesége most hagyta el végleg 27 év után. (Csodálom annak a szerencsétlen nőnek a türelmét.)

2021. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
59%

Azt még elfelejtettem leírni, hogy többször "lenyeltem már a békát" neki, mire idáig eljutottam - úgy tettem, mintha nem figyeltem volna oda a "pajkos" megjegyzéseire. Magamban meg rágódtam, keseregtem hosszasan.


Ezenkívül azt feltételezi rólam, hogy mindig másokat "bántok", mások komfortérzetébe gázolok bele szándékosan a "kinézetemmel". (Lassan már csadorban járok a kedvéért, nehogy meglásson.)


SÚLYOS PARANOID SKIZOFRÉN - beleőrült a vallásosságba. Nagyon mérgező légkört tud létrehozni rövid idő alatt.


Ui: annak azonban örülök, hogy valamilyen módon elnézést kért. Muszáj volt már egy kicsit ingerülten felcsattannom. Nem tartom magam hosszabb távon játékszernek.

2021. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
79%
Írta valaki, hogy a nők nem a punci által iranyitanak minket, hanem a mosolyukkal, a szépségükkel és a bűbájukkal. Ezzel maximálisan egyetértek.
2021. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
68%

Van egy másik férfi ismerősöm is. A korábbi nézeteltérések ellenére egyre jobban tisztelem és becsülöm, mert szinte soha nem tett kétértelmű megjegyzéseket rám. Igyekszik választékosan és kulturáltan fogalmazni.


Annak ellenére, hogy nincs értelmiségi pályán, magasan kvalifikált úriembereket megszégyenítő módon intelligens.


Ha valamit félreértettem, megbeszéltük és egyre komfortosabban érezzük magunkat egymás "zónájában." Nagyra értékeli az eredetileg csendes és alkalmazkodó természetemet.


Szóval azért ilyen is van. Akiről pedig írtam az tényleg paranoid skizofrén (orvosi kezelésre is jár vele saját bevallása szerint.)


Ítélkezni/pálcát törni pedig ezen az oldalon nagyon könnyű...

2021. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem, a joystickukkal.
2021. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

25 ezeket korabbi vagy jelenlegi drogozás is okozhatja, nem feltétlenul betegség.


A p.nci nem irányit semmit kulonben hűsegesek lennének meg szexkapcsolatra is elég lenne 1.

2021. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!