Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire van összefüggésben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van összefüggésben az orális szex szeretete a partner tisztálkodásával?

Figyelt kérdés
Orális szexnél, ha a nő megérzi a párján az izzadtság szagot vagy esetleg vizelet szagot ,meglehet undorodni a szextől vagy a férfitól? Mennyire lehet elmondani a férfinak ,hogy menjen el mosakodni úgyhogy ne sértődjön meg?

2021. júl. 31. 22:07
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
75%
Nálam se mennyire nem várható el a csajomtól hogy non stop illatos legyen de ha mód van rá meg tisztálkodunk előtte
2021. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a probléma ott kezdődik, hogy szólni kell neki. Ha úgy érzem, nekem jó lenne egy orál, akkor előtte tisztálkodom. Úgy érzem, fordítva is úgy jó, ha tiszta, mert akkor az ember jobban el van odalent a nővel.

Szóval, úgy érzem jobban magamat, ha én is tiszta vagyok és fordított felállásban a nő is tiszta.

2021. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Igen, lehet érezni, ha nem teljesen tiszta. Eléggé el tudja rontani a hangulatot. Ha csak egy gyors, napközbeni menet, akkor nincs orál, ha mindenki tusolt szex előtt, akkor pedig van. Ilyen egyszerű és nincs kínos helyzet.

22L

2021. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha nem fürödtem nem sokkal előtte, akkor nem engedek nyalást, ez biztos. És a pasitól is elvárom, hogy tiszta és friss legyen. Persze, mindenkinek van egy természetes íze ami oké. De azért izzadság, állot szag ne legyen, úgy a számba se venném. Teljesen lelombozó. Régen rossz, ha mondani kell, de ha még megsértődik, akkor egy barom.
2021. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét féltől elvárható hogy tuszta ápolt legyen, ez az alapja mindennek. F
2021. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon is,egy-két esetet leszámítva. Undort kelt például a büdös punci szag, és az akár a kapcsolat rovására is mehet, nem csak a nyaláséra.

Például nekem volt nem egy barátnőm aki egyáltalán vagy nem igazán szeretett orálozni, és nálam rákapott, úgy sejtem a higiéniámnak köszönhetően.😂

2021. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Volt pár éve egy csajom, aki akkor szeretett a legjobban szopni, amikor izzadtan futásból haza értem. Még a heréimet is körbe nyalta, lehet hogy ez valami perverzió volt nála...
2021. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 gyurlaci ***** válasza:
100%

A parfümszappanos puncinál nincs lehangolóbb. Minden nőnek tudnia kell hogy milyen erős illata van és e szerint kell mosdania.A partnere segít ebben.Ha semmilyen illata nincs akkor becsukott szemmel azt sem tudod mit nyalogatsz.

Az én gyönyörűségemnek akkor volt ideális illata ha az esti fürdés után (nem kánikulában)egész napos kirándulás után hazaérve nyaltam ki.Az olyan észveszejtő illat volt ha meghaltam volna akkor elég ha ráül az arcomra és tuti hogy feltámadok.

2021. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát most lehet röhögni meg poénkodni a "ne fürgyél le" mémmel, meg hasonlókkal, nekem akkor a legédesebb a punci íze, ha eltelt legalább pár óra az utolsó fürdés óta. Nemhogy nem zavar, ha kicsit "punciszaga" van, hanem sokszorosa a vonzereje úgy. Néha külön kértem a volt barátnőimet, hogy ne mossák meg magukat, vagy csak minimálisan, mert én így gerjedek rájuk igazán. Eleinte kicsit vonakodtak, de miután már megismertek, és látták, hogy ez nem csak valami hülye bókolás vagy szubmisszivitás, hanem valódi vágy, már élvezték, hogy velem nyalatták tisztára magukat. A hónalj-illatukért is megőrültem mindig, és ki nem álltam, ha bármilyen dezodort vagy parfümöt használnak, az teljesen kiölte a szexuális vágyamat. Persze hozzá kell tennem, hogy csak az egészséges, normális punci-illat és íz a kívánatos, szerencsére ezzel sosem volt probléma.
2021. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Különbség a kettő között hogy amég valaki bekapja arról elég hamar lenyalja még ha gusztustalanul is hangzik és utána olyan mint ha friss lenne. Puncinál ezt nemtudod megtenni mivel ahogy izgul egyre jobban és elkezd "folyni" ugye mivel öntisztító mehanizmus hozza magával amit kell. Kérdésedre válaszolva én csak frissen mosottat szeretek nyalni ha "muszály" (látom a kedvesemen hogy nagyon szeretné de nincs lehetőség tisztálkodásra,és nyílván nem egy hosszú nap után) akkor megteszem de ismeretlennek semmikepp
2021. szept. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!